Strona główna 0_Slider Świdniccy piłkarze walczą o punkty w Oławie

Świdniccy piłkarze walczą o punkty w Oławie [RELACJA LIVE]

0

Po czwartkowym, inauguracyjnym zwycięstwie nad GKS-em Mirków/Długołęka, piłkarzy Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica czeka kolejny pojedynek o punkty. Biało-zieloni walczą na wyjeździe z Moto-Jelczem Oława. Zapraszamy na tekstową relację LIVE, startujemy o godz. 11.00 i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Do rozpoczęcia mecz kilka minut.

Rozpoczynamy spotkanie.

Skład gości: B. Kot, Paszkowski, Orzech, Barros, Michałek, Sowa, Szuba, Białasik, Chajewski, Szczygieł, Myrta.

2′ – błyskawiczne rozpoczęcie naszego zespołu. Myrta znajduje się oko w oko z bramkarzem i mocnym strzałem wyprowadza nas na prowadzenie!!! Ależ start biało-zielonych!!!

3′ – Sowa – żółta kartka.

4′ – mamy już wyrównanie, ostre dośrodkowanie w nasze pole karne, Bartek Kot nabija Skorupę i piłka wpada do sieci – 1:1!!!

8′ – bardzo szybkie tempo meczu. Gospodarze po porażce 0:5 z Sokołem Marcinkowice, dziś wyglądają zupełnie inaczej i chcą „zmazać plamę”.

11′ – oławianie dośrodkowują piłkę z rzutu rożnego, piłka przelatuje niebezpiecznie wzdłuż naszego pola karnego, lecz ostatecznie wychodzi poza boisko.

15′ – gra się nieco uspokoiła, coraz większą przewagę w posiadaniu piłki starają się zyskiwać świdniczanie. Oława dość głęboko z tyłu, czyhający na kontry.

16′ – no i właśnie jedna z nich mogła przynieść im sukces, fantastycznie i w ostatniej chwili rywala powstrzymał Orzech!

18′ – teraz z szybkim atakiem wychodzą goście, niestety skończyło się tylko na zagrożeniu. Do akcji wkroczyli obrońcy Moto-Jelcza.

22′ – kolejna wrzutka w nasze pole karne – dobrze spisują się biało-zieloni defensorzy.

25′ – groźna akcja Chajewskiego, ale znów do gry wkraczają obrońcy Moto-Jelcza.

27′ – Szuba uderza z rzutu wolnego – rykoszet i mamy rzut rożny.

28′ – Orzech dobrze dorzuca piłkę na głowę Barrosa, nasz stoper jednak chybił.

35′ – seria dośrodkowań w oławskie pole karne – dobrze spisują się rywale

40′ – wciąż bijemy w ofensywie „głową w mur”

koniec pierwszej połowy – 1:1

rozpoczynamy drugą połowę – na boisku meldują się Emeka i Orzechowski, schodzą Białasik i Szczygieł.

47′ – znakomita okazja Emeki, piłka po strzale naszego napastnika przelatuje obok słupka.

51′ – znów blisko gola dla świdniczan – piła znów nad poprzeczką.

56′ – po akcji Emeki mamy rzut rożny. Myrta strzelał głową, lecz dobrze interweniował bramkarz.

59′ – Sowa bardzo mocno kropnął z dystansu – znów dobrze golkiper Oławy.

60′ – w odpowiedzi rywale – bardzo niedokładne uderzenie zawodnika Moto-Jelcza.

62′ – Szuba próbuje z rzutu wolnego, wprost w dłonie bramkarza.

64′ – Orzech – żółta kartka.

65′ – Baumgarten zmienia Chajewskiego.

68′ – akcję lewym skrzydłem próbował skutecznie przeprowadzić Orzechowski – do akcji wkroczyli jednak obrońcy.

69′ – fantastyczna okazja gospodarzy, Kot broni uderzenie głową z bliskiej odległości.

72′ – około 20 minut do zakończenia spotkania, z pewnością to nie jest nasza optymalna forma i stać nas na dużo więcej. Czas przycisnąć w tych ostatnim fragmencie meczu.

75′ – gospodarze zaczynają grać coraz brutalniej, oglądając już 5. żółtą kartkę w tym pojedynku.

75′ – świetna interwencja bramkarza Moto-Jelcza po strzale Sowy.

78′ – Emeka znów znajduje się na wprost bramkarza, ale i tym razem piłka przelatuje obok bramki.

80′ – rośnie przewaga świdnickiego zespołu

82′ – Baumgarten zablokowany.

83′ – zamieszanie w polu karnym rywali po naszym rzucie rożnym.

84′ – oławianie jakby zupełnie opadli już z sił, może to właśnie ten moment na decydujący atak…

88′ – no niestety mamy gola, ale z drugiej strony boiska – Makowski wykorzystuje kontrę, a Moto-Jelcz prowadzi 2:1!!!

90+ – koniec spotkania – przegrywamy 1:2. Zagraliśmy dziś po prostu bardzo słabo i w kolejnych meczach ta gra musi się zdecydowanie poprawić.