Strona główna Sport Piłka nożna Wyniki Pucharu Polski i pary kolejnej rundy

Wyniki Pucharu Polski i pary kolejnej rundy

0

Dobiegły końca pierwsze emocje związane z piłkarskim Pucharem Polski na szczeblu okręgu wałbrzyskiego. Znamy większość zwycięzców i pary drugiej rundy, która odbędzie się w środę, 28 sierpnia. Do największej niespodzianki doszło w Woliborzu, gdzie przedstawiciel klasy A ograł czwartoligowca. 

I runda (11 sierpnia)
1. KS Walim – Gwarek Wałbrzych 0:2
2. Sudety Dziećmorowice – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica 0:11
3. Górnik Wałbrzych – Pogoń Pieszyce 0:3 (wo)
4. Błękitni Słotwina – AKS Strzegom
5. Dabro-Bau Makowice – Bielawianka Bielawa
6. STEP Tąpadła/Wiry – LKS Bystrzyca Górna 0:2
7. GLKS Kamiennik – Kryształ Stronie Śląskie
8. Unia Złoty Stok – Unia Bardo 0:8
9. Piławianka Piława Górna – Lechia Dzierżoniów 0:3
10. Sparta Stary Waliszów – Victoria Tuszyn
11. Słowianin Wolibórz – Piast Nowa Ruda 4:3
12. Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:4

II runda (28 sierpnia):
Zagłębie Wałbrzych – Górnik Boguszów-Gorce
Gwarek Wałbrzych – MKS Szczawno Zdrój
Czarni Wałbrzych – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Orzeł Lubawka 3:6
Zdrój Jedlina Zdrój – Pogoń Pieszyce
Unia Bogaczowice – Włókniarz Głuszyca
Orzeł Witoszów – Victoria Świebodzice
Darbor Bolesławice – Błękitni Słotwina / AKS Strzegom
Kłos Lutomia – Wierzbianka Wierzbna
Zieloni Mrowiny – Venus Nowice
LKS Marcinowice – Herbapol Stanowice
Cukrownik Pszenno – Dabro-Bau Makowice / Bielawianka Bielawa
LKS Wiśniowa – LKS Bystrzyca Górna
Unia Jaroszów – Grom Witków
Granit Roztoka – Zjednoczeni Żarów
Boxmet Piskorzów – Karolina Jaworzyna Śląska
Czermna Kudowa Zdrój – Nysa Kłodzko
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Orlęta Krosnowice
Odrodzenie Szalejów Dolny – Łomniczanka Stara Łomnica
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Pogoń Duszniki Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój – GLKS Kamiennik / Kryształ Stronie Śląskie
Iskra Jaszkowa Dolna – Sudety Międzylesie
Zamek Gorzanów – Śnieżnik Domaszków
KS Polanica Zdrój – Trojan Lądek Zdrój
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki – Sparta Ziębice
Unia Bardo – Lechia Dzierżoniów
Czarni Sieniawka – Sparta Stary Waliszów / Victoria Tuszyn
Koliber Uciechów – Zieloni Łagiewniki
Delta Słupice – Bielawianka II Bielawa
Ślęża Ciepłowody – Słowianin Wolibórz
ATS Wojbórz – Skałki Stolec
Polonia Ząbkowice Śląskie – Orzeł Ząbkowice Śląskie

/MDvR/