Strona główna Sport Piłka nożna Wyniki meczów Pucharu Polski i pary III rundy!

Wyniki meczów Pucharu Polski i pary III rundy!

0

Coraz mniej drużyn pozostaje w walce o Puchar Polski na szczeblu Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej – Podokręg Wałbrzych. Za nami większość spotkań II rundy. Najbardziej efektowne wygrane zanotowali czwartoligowcy – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica i LKS Bystrzyca Górna, którzy wygrali swoje mecze kolejno 11:1 i 10:0.

Wyniki II rundy Pucharu Polski:
Zagłębie Wałbrzych – Górnik Boguszów-Gorce 2:3
KS Walim – MKS Szczawno Zdrój 3:5
Czarni Wałbrzych – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica 1:11
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Orzeł Lubawka 3:6
Zdrój Jedlina Zdrój – Pogoń Pieszyce 2:3
Unia Bogaczowice – Włókniarz Głuszyca 4:1
Orzeł Witoszów – Victoria Świebodzice 0:6
Darbor Bolesławice – AKS Strzegom 0:1
Kłos Lutomia – Wierzbianka Wierzbna 2:1
Zieloni Mrowiny – Wenus Nowice 4:4 – karne: 2:4
LKS Marcinowice – Herbapol Stanowice 3:1
Cukrownik Pszenno – Bielawianka Bielawa 0:6
LKS Wiśniowa – LKS Bystrzyca Górna 0:10
Unia Jaroszów – Grom Witków 2:7
Granit Roztoka – Zjednoczeni Żarów 4:2
Boxmet Piskorzów – Karolina Jaworzyna Śląska 2:7
Czermna Kudowa Zdrój – Nysa Kłodzko 4 września, 17:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Orlęta Krosnowice 4 września, 17:00
Odrodzenie Szalejów Dolny – Łomniczanka Stara Łomnica 4 września, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Pogoń Duszniki Zdrój 3:0 (wo)
Kryształ Stronie Śląskie – Włókniarz Kudowa Zdrój 2:4
Iskra Jaszkowa Dolna – Sudety Międzylesie 4 września, 17:00
Zamek Gorzanów – Śnieżnik Domaszków 4:6
KS Polanica Zdrój – Trojan Lądek Zdrój 5 września, 17:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki – Sparta Ziębice 1:2
Unia Bardo – Lechia Dzierżoniów 1:2
Sparta Stary Waliszów – Czarni Sieniawka 3:1
Koliber Uciechów – Zieloni Łagiewniki 0:1
Delta Słupice – Bielawianka II Bielawa 7:0
Ślęża Ciepłowody – Słowianin Wolibórz 0:5
ATS Wojbórz – Skałki Stolec 1:7
Polonia Ząbkowice Śląskie – Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:1 – karne: 4-5

Pary III rundy (11 września):
Górnik Boguszów Gorce – MKS Szczawno Zdrój
Orzeł Lubawka – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica
Unia Bogaczowice – Pogoń Pieszyce
Victoria Świebodzice – AKS Granit Strzegom
Kłos Lutomia – Venus Nowice
LKS Marcinowice – Bielawianka Bielawa
Grom Witków – LKS Bystrzyca Górna
Karolina Jaworzyna Śląska – Granit Roztoka
Zjednoczeni Ścinawka Średnia/Orlęta Krosnowice – Czermna Kudowa Zdrój/Nysa Kłodzko
Odrodzenie Szalejów Dolny/Łomniczanka Stara Łomica – Polonia Bystrzyca Kłodzka
Iskra Jaszkowa Dolna/Sudety Międzylesie – Włókniarz Kudowa Zdrój
Śnieżnik Domaszków – KS Polanica Zdrój/Trojan Lądek Zdrój
Sparta Ziębice – Lechia Dzierżoniów
Sparta Stary Waliszów – Zieloni Łagiewniki
Delta Słupice – Słowianin Wolibórz
Skałki Stolec – Orzeł Ząbkowice Śląskie