Strona główna 0_Slider Świdniccy piłkarze gotowi do startu sezonu 2019/2020!

Świdniccy piłkarze gotowi do startu sezonu 2019/2020!

0

Już w najbliższą niedzielę, 11 sierpnia oficjalnie rozpocznie się dla piłkarzy Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica sezon 2019/2020. Biało-zieloni rozegrają mecz w ramach Pucharu Polski na szczeblu okręgu wałbrzyskiego. W I rundzie naszym rywalem będą A-klasowe Sudety Dziećmorowice, start meczu na boisku rywala o godz. 11.00.

Świdniczanie zakończyli poprzednie rozgrywki na wysokim trzecim miejscu, ustępując jedynie mistrzowi ligi – Śląskowi II Wrocław i Górnikowi Wałbrzych. Teraz też chcą odgrywać ważną rolę. Do drużyny dołączyło kilku zawodników, którzy z pewnością mogą pomóc w zrealizowaniu tego celu. Mowa o Damianie Chajewskim (Górnik Wałbrzych), Patryku Paszkowskim (Lechia Dzierżoniów), Patryku Michałku (Foto-Higiena Gać) i Brazylijczyku Edilu De Souza Barros (Concordia Elbląg). Jak można usłyszeć, to nie koniec wzmocnień świdnickiej kadry. Ligowe zmagania ruszają z kolei w czwartek, 15 sierpnia. O godz. 14.00 podejmiemy na swoim terenie GKS Mirków/Długołęka.

 

Jesienny terminarz IV ligi – grupa wschodnia:

1. kolejka (15 sierpnia)
Wiwa Goszcz – Bielawianka Bielawa
Unia Bardo – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sokół Wielka Lipa – LKS Bystrzyca Górna
Sokół Marcinkowice – Moto Jelcz Oława
Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica – GKS Mirków/Długołęka
Polonia Trzebnica – Orzeł Prusice
Pogoń Pieszyce – Lechia Dzierżoniów
Piast Żerniki Wrocław – Piast Nowa Ruda

2. kolejka (17-18 sierpnia)
Bielawianka Bielawa – Piast Nowa Ruda
Lechia Dzierżoniów – Piast Żerniki Wrocław
Orzeł Prusice – Pogoń Pieszyce
GKS Mirków/Długołęka – Polonia Trzebnica
Moto Jelcz Oława – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica
LKS Bystrzyca Górna – Sokół Marcinkowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Sokół Wielka Lipa
Wiwa Goszcz – Unia Bardo

3. kolejka (24-25 sierpnia)
Unia Bardo – Bielawianka Bielawa
Sokół Wielka Lipa – Wiwa Goszcz
Sokół Marcinkowice – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica – LKS Bystrzyca Górna
Polonia Trzebnica – Moto Jelcz Oława
Pogoń Pieszyce – GKS Mirków/Długołęka
Piast Żerniki Wrocław – Orzeł Prusice
Piast Nowa Ruda – Lechia Dzierżoniów

4. kolejka (31 sierpnia-1 września)
Bielawianka Bielawa – Lechia Dzierżoniów
Orzeł Prusice – Piast Nowa Ruda
GKS Mirków/Długołęka – Piast Żerniki Wrocław
Moto Jelcz Oława – Pogoń Pieszyce
LKS Bystrzyca Górna – Polonia Trzebnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica
Wiwa Goszcz – Sokół Marcinkowice
Unia Bardo – Sokół Wielka Lipa

5. kolejka (7-8 września)
Sokół Wielka Lipa – Bielawianka Bielawa
Sokół Marcinkowice – Unia Bardo
Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica – Wiwa Goszcz
Polonia Trzebnica – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Pogoń Pieszyce – LKS Bystrzyca Górna
Piast Żerniki Wrocław – Moto Jelcz Oława
Piast Nowa Ruda – GKS Mirków/Długołęka
Lechia Dzierżoniów – Orzeł Prusice

6. kolejka (14-15 września)
Bielawianka Bielawa – Orzeł Prusice
GKS Mirków/Długołęka – Lechia Dzierżoniów
Moto Jelcz Oława – Piast Nowa Ruda
LKS Bystrzyca Górna – Piast Żerniki Wrocław
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Pogoń Pieszyce
Wiwa Goszcz – Polonia Trzebnica
Unia Bardo – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica
Sokół Wielka Lipa – Sokół Marcinkowice

7. kolejka (21-22 września)
Sokół Marcinkowice – Bielawianka Bielawa
Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica – Sokół Wielka Lipa
Polonia Trzebnica – Unia Bardo
Pogoń Pieszyce – Wiwa Goszcz
Piast Żerniki Wrocław – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Nowa Ruda – LKS Bystrzyca Górna
Lechia Dzierżoniów – Moto Jelcz Oława
Orzeł Prusice – GKS Mirków/Długołęka

8. kolejka (28-29 września)
Bielawianka Bielawa – GKS Mirków/Długołęka
Moto Jelcz Oława – Orzeł Prusice
LKS Bystrzyca Górna – Lechia Dzierżoniów
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Piast Nowa Ruda
Wiwa Goszcz – Piast Żerniki Wrocław
Unia Bardo – Pogoń Pieszyce
Sokół Wielka Lipa – Polonia Trzebnica
Sokół Marcinkowice – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica

9. kolejka (5-6 października)
Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica – Bielawianka Bielawa
Polonia Trzebnica – Sokół Marcinkowice
Pogoń Pieszyce – Sokół Wielka Lipa
Piast Żerniki Wrocław – Unia Bardo
Piast Nowa Ruda – Wiwa Goszcz
Lechia Dzierżoniów – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Orzeł Prusice – LKS Bystrzyca Górna
GKS Mirków/Długołęka – Moto Jelcz Oława

10. kolejka (12-13 października)
Bielawianka Bielawa – Moto Jelcz Oława
LKS Bystrzyca Górna – GKS Mirków/Długołęka
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Orzeł Prusice
Wiwa Goszcz – Lechia Dzierżoniów
Unia Bardo – Piast Nowa Ruda
Sokół Wielka Lipa – Piast Żerniki Wrocław
Sokół Marcinkowice – Pogoń Pieszyce
Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica – Polonia Trzebnica

11. kolejka (19-20 października)
Polonia Trzebnica – Bielawianka Bielawa
Pogoń Pieszyce – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica
Piast Żerniki Wrocław – Sokół Marcinkowice
Piast Nowa Ruda – Sokół Wielka Lipa
Lechia Dzierżoniów – Unia Bardo
Orzeł Prusice – Wiwa Goszcz
GKS Mirków/Długołęka – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Moto Jelcz Oława – LKS Bystrzyca Górna

12. kolejka (26-27 października)
Bielawianka Bielawa – LKS Bystrzyca Górna
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Moto Jelcz Oława
Wiwa Goszcz – GKS Mirków/Długołęka
Unia Bardo – Orzeł Prusice
Sokół Wielka Lipa – Lechia Dzierżoniów
Sokół Marcinkowice – Piast Nowa Ruda
Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica – Piast Żerniki Wrocław
Polonia Trzebnica – Pogoń Pieszyce

13. kolejka (2-3 listopada)
Pogoń Pieszyce – Bielawianka Bielawa
Piast Żerniki Wrocław – Polonia Trzebnica
Piast Nowa Ruda – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica
Lechia Dzierżoniów – Sokół Marcinkowice
Orzeł Prusice – Sokół Wielka Lipa
GKS Mirków/Długołęka – Unia Bardo
Moto Jelcz Oława – Wiwa Goszcz
LKS Bystrzyca Górna – Orzeł Ząbkowice Śląskie

14. kolejka (9-10 listopada)
Bielawianka Bielawa – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Wiwa Goszcz – LKS Bystrzyca Górna
Unia Bardo – Moto Jelcz Oława
Sokół Wielka Lipa – GKS Mirków/Długołęka
Sokół Marcinkowice – Orzeł Prusice
Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica – Lechia Dzierżoniów
Polonia Trzebnica – Piast Nowa Ruda
Pogoń Pieszyce – Piast Żerniki Wrocław

15. kolejka (16-17 listopada)
Piast Żerniki Wrocław – Bielawianka Bielawa
Piast Nowa Ruda – Pogoń Pieszyce
Lechia Dzierżoniów – Polonia Trzebnica
Orzeł Prusice – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica
GKS Mirków/Długołęka – Sokół Marcinkowice
Moto Jelcz Oława – Sokół Wielka Lipa
LKS Bystrzyca Górna – Unia Bardo
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Wiwa Goszcz

/MDvR, FOTO: Artur Ciachowski/