Strona główna 0_Slider Rozpoczynamy piłkarskie derby

Rozpoczynamy piłkarskie derby [RELACJA LIVE]

0

Już w trzeciej kolejce grupy wschodniej piłkarskiej IV ligi dojdzie do starcia derbowego. Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica podejmuje LKS Bystrzyca Górna. Start spotkania o godz. 15.00, zapraszamy na tekstową relację LIVE i przypominamy o częstym odświeżaniu strony!

Skład gospodarzy: B. Kot, Paszkowski, Orzecho, Barros, Białas, Sowa, Szuba, Myrta, Chajewski, Baumgarten, Emeka.

Skład gości: Szczepaniuk, Silva, Grandys, A. Somala, Szczewczyk, Klemiński, Żygadło, Łysoń, Mazanka, Ł. Somala, M. Somala.

Dzisiejszy mecz poprowadzi trójka arbitrów z Wałbrzycha, jako główny: Adrian Dorocki.

Start meczu.

3′ – błyskawiczna żółta karta – Białas (żółta).

5′ – od samego początku mocny nacisk świdnican, na razie jednak bez zagrożenia dla bramki strzeżonej przez Kacpra Szczepaniuka (wypożyczony ze Świdnicy).

9′ – dośrodkowanie w świdnickie pole karne bardzo niedokładne – od bramki Bartek Kot.

13′ – bardzo blisko gola dla biało-zielonych, Emekę w ostatniej chwili powstrzymał Szczepaniuk.

18′ – bardzo groźnie główkował Emeka – piłka ponad bramką.

19′ – rozkręcają się poloniści, Chajewski uderzył obok bramki pod bardzo składnej akcji biało-zielonych.

23′ – znów zakotłowało się w polu karnym LKS-u, Emeka zablokowany.

24′ – Sowa uderza mocno z dystansu, broni Szczepaniuk.

28′ – Goście bronią się całą drużyną, w okolicach pola karnego LKS-u jest bardzo mało wolnej przestrzeni.

31′ – Wojciech Szuba z rzutu wolnego uderza w poprzeczkę!

36′ – Myrta próbuje uderzenia z dystansu – znów dobrze w bramce Szczepaniuk.

38′ – znów groźnie w szesnastce gości – uderzenie głową Sowi broni Szczepaniuk.

41′ – wciąż nie chce piłka znaleźć się w bystrzyckiej sieci. Z dystansu strzelał Baumgarten – piłka przeleciała nad poprzeczką.

43′ – Szuba dorzucą piłkę w pole karne, główkuje Barros, ale do gry ponownie wkracza bramkarz przyjezdnych.

koniec pierwszej połowy – 0:0.

rozpoczynamy drugą połowę – Łysoń zastąpiony przez Rysia (LKS)

48′ – obraz gry się nie zmienia – goście nie zainteresowani grą w piłkę, bronią się całym zespołem.

49′ – ostra wrzutka w pole karne Szuby, mocno zakotłowało się w polu karnym LKS-u, lecz znów brakło szczęścia.

50′ – Szuba do Chajewskiego, Damian uderza bardzo mocno, ale też i niedokładnie.

52′ – Emeka wykłada piłkę Baumgartenowi – piłka ostatecznie minimalnie mija światło bramki.

53′ – Szuba ostro dośrodkowuje w pole karne, główkuje Barros, obrońcy LKS-u w ostatniej chwili interweniują.

55′ – Szczepaniuk broni uderzenie Emeki.

56′ – znakomicie do gry podłączył się Paszkowski, który w polu karnym otrzymał dobre dogranie od Chajewskiego. Strzał świdnickiego obrońcy niecelny.

57′ – Chajewski wykłada piłkę Emece – to była setka napastnika gospodarzy. Niestety dla miejscowych Nigeryjczyk nie zdołał trafić w piłkę.

60′ – Bezegłów zastępuje M. Somalę.

60′ – Białas uderza z okolicy narożnika pola karnego – piłka przelatuje obok bramki.

62′ – kolejna „setka” gospodarzy – Barros minimalnie niecelnie uderzył z głowy.

63′ – Klemiński – żółta kartka.

65′ – dośrodkowanie Baumgartena głową próbował wykończyć Emeka – futbolówka przeleciała nad bramką.

67′ – Szczepaniuk broni mocne uderzenie z dystansu Sowy.

68′ – podwójna zmiana w świdnickiej drużynie – boisko opuszczają Myrta i Baumgarten, w ich miejsce Białasik i Szczygieł.

69′ – Sowa zablokowany – rzut rożny.

71′ – Januszkiewicz zmienia A. Somalę (LKS)

72′ – Orzech – żółta kartka.

75′ – Kobiela wchodzi na boisko za Ł. Somalę.

78′ – uderza Białasik, nie po raz pierwszy interweniuje Szczepaniuk.

80′ – Szczygieł znakomicie dogrywa do Szuby i mamy 1:0 dla Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica!!!

81′ – Szczygieł trafia w poprzeczkę! To była świetna okazja na 2:0.

84′ – Sowa wychodzi oko w oko ze Szczepaniukiem i podwyższa prowadzenie na 2:0!!!

85′ – Chajewski zmieniony przez Orzechowskiego.

90′ – Białas uderza z dystansu – futbolówka wysoko nad bramką.