Strona główna 0_Slider Rozpocznij piłkarską przygodę w MKS Polonia-Stal Świdnica!

Rozpocznij piłkarską przygodę w MKS Polonia-Stal Świdnica! [VIDEO]

0

Od połowy lipca trwa wakacyjny nabór do najmłodszych, piłkarskich drużyn Miejskiego Klubu Sportowego Polonia-Stal Świdnica. W tym czasie biało-zielone szeregi zasiliło kilkudziesięciu młodych zawodników oraz zawodniczek z roczników 2011-2016 i utworzono kilka nowych grup szkoleniowych. Świdnicki klub wychodzi naprzeciw kolejnym adeptom futbolu, zapraszając na treningi i prezentując efektowny materiał VIDEO. 

Co sezon Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica posyła do boju blisko 20 drużyn uczestniczących w rozgrywkach ligowych lub turniejach ligowych organizowanych przez Dolnośląski Związek Piłki Nożnej we Wrocławiu. Pozostałych kilka zespołów to grupy naborowe, które ze względu na młody wiek nie uczestniczą jeszcze w sportowej rywalizacji ligowej, grając w turniejach i meczach towarzyskich. Każdego roku poloniści otwierają kolejne grupy szkoleniowe, zapraszając młodych piłkarzy i piłkarki.

Dołącz już dziś do biało-zielonych szeregów, jedynego klubu na naszym terenie posiadającego wszystkie możliwe grupy wiekowe i grającego w ligach dolnośląskich (komplet grup – młodzicy, trampkarze, juniorzy młodsi i juniorzy starsi). MKS Polonia-Stal Świdnica zaprasza wszystkich chętnych piłkarzy i piłkarki z roczników 2011-2016, jak również starszych zawodników. Wszelkie informacje i zapisy pod numerem telefonu: 604-862-195.

/MDvR/

Poprzedni artykułZmierz się z bykami! Świdnickie dyktando już we wrześniu
Następny artykułZatrzymał się na ścianie [FOTO][Aktualizacja]