Strona główna Sport Piłka nożna Efektowny start juniorów. Bobrzanie rozbici

Efektowny start juniorów. Bobrzanie rozbici

0

Fantastycznie w nowy sezon rozgrywkowy weszli juniorzy starsi Polonii-Stali Świdnica. Biało-zielona drużyna pewnie pokonała na własnym terenie ekipę z Bolesławca na inaugurację sezonu Ligi Dolnośląskiej Juniorów.

Choć pierwsza połowa zaczęła się dla nas znakomicie, to nic nie wskazywało na to, że będzie to aż taki pogrom. Po dwóch golach Jakuba Sikory z rzutów wolnych (pierwsze trafienie ostatecznie zaliczone jako samobój Kamila Posadowskiego) prowadziliśmy w 15. minucie już 2:0. Podopieczni Sebastiana Ratajczaka nieco się rozluźnili i oddali pole rywalom. W 39. minucie Bobrzanie Bolesławiec złapali kontakt po golu Rafała Ciaćka. Po zmianie stron na murawie dzieliła i rządziła już drużyna ze Świdnicy. Znakomite zawody rozgrywali Jakub Sikora i wprowadzony po przerwie Dorian Krakowski, ale na uwagę i pochwałę zasługuje cała ekipa gospodarzy. W 63. minucie było już 4:1 po trafieniach Pawła Czarnego i Macieja Makówki. Biało-zieloni atakowali i ponownie zmuszali golkipera przeciwników do kapitulacji. Finalnie skończyło się na wyniku 7:1, a na listę strzelców wpisali się jeszcze Szymon Jedziniak, Dorian Krakowski i Dominik Sawa.

Polonia-Stal Świdnica – Bobrzanie Bolesławiec 7:1 (2:1)

Polonia-Stal: Wajda, Kurzeja, Dereń (76′ Daras), Makówka, Sieradzki (46′ Kopycki), Czarny, Rząsa (46′ Krakowski), Żukowski (60′ Wilicki), Sikora, Madziała (64′ Sawa), Śmietana (72′ Jedziniak).

Poprzedni artykułSkuteczność do poprawki, ale niespodzianki nie było…
Następny artykułDominator zdetronizowany! Tegoroczny Domino Streetball Cup wygrywa Zdolny Śląsk! [FOTO]