Strona główna 0_Slider Biało-zieloni piłkarze walczą w Ząbkowicach Śląskich!

Biało-zieloni piłkarze walczą w Ząbkowicach Śląskich! [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica stają przed szansą na zdobycie kolejnych punktów na boiskach IV ligi. Biało-zieloni mierzą się na wyjeździe z Orłem Ząbkowice Śląskie. Start meczu o godz. 16.00, zapraszamy na tekstową RELACJĘ LIVE i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Do rozpoczęcia spotkania pozostało kilka minut.

Rozpoczynamy spotkanie.

Skład gości: B. Kot, Paszkowski, Barros, Orzech, Białas, Sowa, Szuba, Białasik, Baumgarten, Chajewski, Emeka.

5′ – początek spotkania zdecydowanie dla biało-zielonych – ustawiamy hokejowy zamek na połowie ząbkowiczan.

7′ – bardzo blisko gola Emeka, wydawało się, że Nigeryjczyk wpakuje piłkę do sieci, lecz w ostatniej chwili do akcji wkroczył obrońca Orła.

10′ – obraz gry się nie zmienia, gospodarze ustawieni mocno defensywie i czekający na kontry.

15′ – groźne uderzenie z rzutu wolnego rywali – piłka nad poprzeczką.

20′ – gra się nieco wyrównała, a my oddalamy się od bramki strzeżonej przez Derbisza.

21′ – świetna interwencja Kota po uderzeniu z dystansu Grzywińskiego.

25′ – przechwyt Chajewskiego i strzał z narożnika pola karnego – piłka niestety ląduje tylko w bocznej siatce!

28′ – Białasik znakomicie dogrywa do Emeki – znów nasz napastnik chyba niepotrzebnie starał się przyjmować zamiast bezpośrednim uderzeniem starać się pokonać bramkarza miejscowych.

29′ – Szuba uderza z dystansu – piłka mija światło bramki.

31′ – Emeka zgrywał piłkę do Baumagartena – ten uderzył wprost w Derbisza.

36′ – znów mocniej przyciskają goście, szybko starając się odbierać futbolówkę zawodnikom Orła. Cały czas gramy atakiem pozycyjnym, Orzeł czeka na kontry.

41′ – Białas strzela z okolicy 16. metra – piłka obok bramki.

44′ – bardzo groźnie strzelał Kowerko – dobrze między słupkami spisał się jednak Kot.

koniec pierwszej połowy – 0:0

rozpoczynamy drugą połowę – Orzechowski zastępuje Baumgartena.

50′ – świetna okazja biało-zielonych – uderzenie Emeki broni Derbisz, a piłka finalnie jeszcze odbija się od poprzeczki!

52′ – suną kolejne akcje polonistów – cały czas brakuje trochę precyzji i szczęścia.

56′ – świetnie z rzutu wolnego uderzył Szuba – jeszcze lepiej interweniował jednak Derbisz.

57′ – Białasik strzelał z wnętrza pola karnego, ale bardzo niedokładnie.

58′ – świetna akcja Orzechowskiego, który objechał jednego z obrońców i dograł do Chajewskiego. Damian precyzyjnym półwolejem wyprowadza nas na prowadzenie!!! To jego pierwszy gol w biało-zielonych barwach w rozgrywkach ligowych!!!

62′ – Orzech – żółta kartka.

64′ – Myrta zastępuje Emekę.

68′ – piłkę przechwytuje Szuba i zagrywa ją do Myrty – świdnicki napastnik uderzył jednak niedokładnie.

69′ – znów aktywny w polu karnym Chajewski – strzał naszego pomocnika wyłapuje bramkarz Orła.

72′ – Maciejewski z rzutu wolnego bardzo niecelnie.

73′ – Szczygieł zastępuje Szubę.

76′ – Kozachenko wchodzi na boisko za Białasa.

79′ – Orzechowski – żółta kartka.

82′ – wrzutka w nasze pole karne – pewnie interweniują nasi obrońcy.

83′ – kontra świdniczan, Chajewski dogrywa do Myrty, lecz Robert na pozycji spalonej.

87′ – Michałek pojawia się na boisku za Białasika.

89′ – Paszkowski – żółta kartka.

90′ – boisko opuszcza strzelec jedynego jak na razie gola Chajewski. W jego miejsce Dorian Krakowski (rocznik 2002) dla którego to będzie debiut w pierwszej drużynie w meczu ligowym.

koniec spotkania – wygrywamy 1:0!!!