Strona główna 0_Slider Thriller świdnickiego twórcy gotowy. Premiera „Świadomości” we wrześniu

Thriller świdnickiego twórcy gotowy. Premiera „Świadomości” we wrześniu [ZWIASTUN]

0

Młody filmowiec, związany ze Świdnicą, nie spoczął na laurach po dobrym przyjęciu krótkometrażowego „Efektu” i właśnie kończy pracę nad kolejnym filmem. Tym razem sięgnął po dramat z elementami thrillera, a w obsadzie pojawiają się aktorzy znani z popularnych seriali.

Autorem scenariusza i reżyserem jest Mateusz Cejnóg ze Świdnicy. Główne role zagrają Żaneta Homa (m.in “Barwy Szczęścia”, “W rytmie serca”) i Kacper Pilch (m.in. “Barwy Szczęścia”, “Memento Mori”).

Film opowiada historię młodej dziewczyny, Klary (Żaneta Homa). Niedawno zaginął jej brat, a ona mierzy się z niedawno poznaną dolegliwością, związaną z zanikami pamięci. Już na początku filmu, dowiadujemy się, że lekarze nie są w stanie jej pomóc i nie mają pojęcia, skąd się to zjawisko bierze. Pewnego dnia u progu jej drzwi pojawia się, nieznajomy (Kacper Pilch). Mężczyzna ten twierdzi, że wie skąd się owe zaniki biorą. Tajemnica staje się coraz jaśniejsza, a z dnia na dzień historia Klary coraz to bardziej dramatyczna i pełna szaleństwa.

30-minutową produkcję wraz z 15-minutowym dodatkiem, poświęconym pracy nad filmem, będzie można obejrzeć najprawdopodobniej we wrześniu. W tej chwili trwają ostatnie prace przy montażu i dopracowaniu filmu.

Patronat nad „Świadomością” objęła Swidnica24.pl.

/opr. asz/
Zdjęcia z planu udostępnione przez Mateusza Cejnoga.

Poprzedni artykułAkrobaci Polonii polecą na Mistrzostwa Europy do Izraela!
Następny artykułKoncerty wirtuozów gitary już wkrótce w Krzyżowej [KONKURS]