Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

0

Mimo coraz częstszych interwencji policji i straży miejskiej, nie maleje liczba kierowców, którzy kompletnie lekceważą nie tylko przepisy, ale przede wszystkim zasady bezpieczeństwa.

Kolejne zdjęcia nadesłane przez czytelników Swidnica24.pl pokazują, jak bardzo wielu kierowcom brakuje wyobraźni. Obok pojazdów zastawiających chodniki,  jest i przykład samochodu, pozostawionego po prostu na jezdni przed przejściem dla pieszych, tuż obok prokuratury.

Ulica Kozara-Słobódzkiego:

Ulica Marii Konopnickiej:

Ul. Marii Kunic

Ul. Webera:

Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  strazmiejska@sm.swidnica.pl 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem kontakt@swidnica24.pl. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. asz/