Strona główna Wydarzenia Świdnica Wieloletnia pracownica magistratu uhonorowana przez samorządowców

Wieloletnia pracownica magistratu uhonorowana przez samorządowców

0

Od ponad 30 lat działała dla dobra mieszkańców. Danuta Nowicka, obecna dyrektor Wydziału Polityki Społecznej i Spraw Socjalnych w świdnickim Urzędzie Miejskim, odchodzi na emeryturę. Podczas sesji Rady Miejskiej na jej ręce podziękowania złożyły władze miasta oraz radni.

Za kilkanaście dni pożegnamy się z panią Danutą Nowicką, która po wielu latach pracy w urzędzie przechodzi na emeryturę. Wspólnie zrobiliśmy wiele niezwykłych projektów, które pokazały, że Świdnica jest wrażliwą politykę społeczną, prowadzi zrównoważoną politykę skierowaną do najmłodszych, do seniorów – mówiła podczas sesji Rady Miejskiej prezydent Beata Moskal-Słaniewska, dziękując za dotychczasową pracę, pomysły, skrupulatność, rzetelność i za życzliwość.

Jestem niesamowicie wzruszona i bardzo mocno zaskoczona. Jestem szczęśliwa, że usłyszałam tak miłe słowa na temat mojej pracy. Rozpoczęłam pracę bardzo dawno temu, jest to już 31 rok mojej pracy w urzędzie, a więc rzeczywiście miałam możliwość dołożyć pewną cegiełkę do rozwoju miasta. Jestem szczęśliwa, bo robiłam to, co lubiłam – podkreślała Danuta Nowicka, która za wieloletnią współpracę dziękowała kolejnym włodarzom miasta oraz pracownikom magistratu.

/mn/