Strona główna Temat dnia Pracownicy Electroluxa w piżamach. Umowa podpisana!

Pracownicy Electroluxa w piżamach. Umowa podpisana!

0

Już 23 czerwca pracownicy świdnickiej fabryki Electrolux zamienią służbowe stroje na piżamy. To wszystko za sprawą podpisanej umowy ze Świdnickim Klubem Biegacza „HERMES”, który jest organizatorem III Charytatywnego Biegu Budzik w PiDżamie.

Dla Nas to niesamowite zaskoczenie, ale również wielka radość i mobilizacja! Kiedy zadzwonił telefon i po drugiej stronie usłyszałam “(…)Wiemy o Waszym biegu, chcemy pomóc. Czego potrzebujecie ?” to przez chwilę zastanawiałam się czy nie zaszkodził mi upał?! Każdy organizator wie, jak ważne jest wsparcie instytucji z zewnątrz aby impreza była udana i spełniła swoje zadanie. Naszym najważniejszym zadaniem jest zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację dwójki wspaniałych dzieci Julii Płaza i Gracjana Kamienieckiego – mieszkańców Świdnicy – zauważa Anna Jaworska, dyrektor biegu.

–  Życzliwość, otwartość i ekspresowe porozumienie z zarządem fabryki Electrolux zaowocowało nadaniem tytułu sponsora tytularnego. Wierzę, że staniemy na wysokości zadania a nazwa Budzik w PiDżamie Electrolux, zostanie z nami na lata   – dodaje Anna Jaworska.

– Ten pomysł wyszedł od jednego z naszych pracowników, który miał wcześniej okazję uczestniczyć w biegach charytatywnych i chciał zarazić chęcią pomocy swoich kolegów z pracy. Wystarczyło wspomnieć o akcji dyrektorowi zakładu a on z wielką radością zdecydował się wesprzeć inicjatywę. Electrolux jako jedna z największych fabryk w Świdnicy bardzo angażuje się w życie i pomysły pracowników – szczególnie gdy cel jest tak szczytny! Niejednokrotnie braliśmy udział w akcjach charytatywnych ale jest to pierwszy bieg, w którym zadebiutujemy w pidżamach i mamy nadzieję, że nie ostatni – mówi Marzena Sztandera, asystenta zarządu Electrolux.

Warto przypomnieć, że III Charytatywny Budzik w PiDżamie Electrolux to nie tylko biegi dla dorosłych i dzieci, ale festyn rodzinny z wieloma atrakcjami! Na wszystkich przybyłych gości czeka loteria fantowa, gry i zabawy, malowanie twarzy oraz dmuchane zjeżdżalnie oraz możliwość wzięcia udziału w licytacji piekarnika marki Electrolux, z której dochód zostanie w całości przekazany na leczenie i rehabilitację Julii i Gracjana. Dla osób zmotoryzowanych na czas imprezy zostanie udostępniony parking przez zakładem Electrolux.

To jedyny taki dzień w którym wstajesz z łóżka i już jesteś gotowy do wyjścia.

Wszystkie niezbędne informację znaleźć można na fanpage’u www.facebook.com/budzikwpidzamie oraz stronie internetowej – https://budzikwpidzamie.wixsite.com/website

Zapraszamy!

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułOdkryty basen w Świebodzicach już otwarty [FOTO]
Następny artykułProcesje przejdą przez Świdnicę. Gdzie będą utrudnienia?