Strona główna Sport Piłka nożna Mierzyli się z topowymi ekipami z Czech

Mierzyli się z topowymi ekipami z Czech

0

Bardzo cenne doświadczenie zebrali w ostatnich dniach młodzi piłkarze Polonii-Stali Świdnica z rocznika 2010. Grupa biało-zielonych żaków wzięła udział w niezwykle silnie obsadzonym turnieju w czeskim Hradcu-Kralove.

Graliśmy z topowymi drużynami z terenu naszych południowych sąsiadów – przedstawicielami klubów czeskiej ekstraklasy. Rywalizacja toczyła się na świetnie przygotowanych boiskach. Wystawiliśmy do boju 25 zawodników z roczników 2010/2011, którzy zostawili na murawie mnóstwo zdrowia i serca. Za zaangażowanie w grę należą im się dużo brawa, zdobyliśmy mnóstwo niezwykle cennych doświadczeń. Podziękowania dla rodziców za pomoc w organizacji, głośny i fantastyczny doping, a także dla trenerów Jakuba Rosiaka i Ryszarda Tyndla za pomoc w trakcie zawodów. Z pewnością chcielibyśmy jak najczęściej grać w takich turniejach, na takich boiskach i z taką obsadą – komentuje Mariusz Krupczak.

Polonia-Stal Świdnica ostatecznie finiszowała na 7. pozycji w stawce 24 drużyn. Cały turniej padł łupem ekipy Mlady Boleslav, która w finale pokonała Spartę Praga.

Skład: Niedziałkowski, Migas, Strzelczyk, Ungurian, Zawada, Waśniowski, Kozar, Rybka, Kępa, Walewski, Paluch, Maliszewski, Bösch, Dudek, Glogiewicz, D. Cisek, M. Cisek, Wójciak, Jaumien, Podgorski, Dudajek, Szustak, Gawroński, Chmielewski, Kudela.

/MDvR/

Poprzedni artykułW piżamach i w błocie. Biegowy weekend w Świdnicy
Następny artykułW sobotę w Świdnicy dolnośląskie mistrzostwa z ekojazdy