Strona główna 0_Slider Kto wygrał kosmetyki z Mydlarni u Franciszka?

Kto wygrał kosmetyki z Mydlarni u Franciszka? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Wakacje czas zacząć! Wypoczywając w słonecznej aurze, warto pamiętać też o odpowiedniej pielęgnacji skóry. Bądź piękna latem i zadbaj o swój wygląd naturalnymi kosmetykami. Bogatą ofertę – olejów, maseł, balsamów i innych skarbów natury, znajdziemy w Mydlarni u Franciszka w Świdnicy. Naturalne zestawy pielęgnacyjne sklepu można było również wygrać w naszym konkursie.

Mydlarnia u Franciszka to sieć sklepów kierujących się dewizą „Co natura daje dla ciała i dla ducha”. Oferta bogata w wiele naturalnych kosmetyków renomowanej marki własnej – L’Orient, spełnia oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. Wśród asortymentu znajdziemy kosmetyki organiczne, w tym – oleje, masła, mydła tradycyjne, dermokosmetyki, ale też produkty tworzone w oparciu o najnowsze technologie m.in. na bazie roślinnych komórek macierzystych. W sieci nie brakuje też profesjonalnych kosmetyków do mycia i pielęgnacji włosów, szerokiego wyboru kąpielowych produktów w dziesiątkach kolorów i zapachów.

Jeden ze sklepów sieci Mydlarnia u Franciszka znajduje się także Świdnicy, przy ul. Długiej 7; tel. 796 696 848, (godziny otwarcia: pn-pt 9:30-18:30, sb 9:30-14:30). Mydlarnia u Franciszka poleca swój bestseller olej z opuncji figowej, wykazujący silne działanie przeciwzmarszczkowe i dający efekt naturalnego liftingu. Tłoczony jest z miąższu kaktusa – opuncji, spotykanego w suchym, pustynnym klimacie Afryki i obu Ameryk. Zbiory owoców odbywają się raz w roku, z nasion tłoczy się – obecnie najdroższy na świecie – absolutnie wyjątkowy olej. By pozyskać litr oleju potrzeba około milion pestek z prawie 500kg owoców. Więcej o olejku przeczytasz TUTAJ.

Naturalne kosmetyki z Mydlarni u Franciszka, w formie czterech wspaniałych zestawów pielęgnacyjnych, można było wygrać w naszym konkursie „Bądź piękna latem!”. By je otrzymać należało fotografię (swojego autorstwa) uwieczniającą lato w Świdnicy lub w okolicach. Laureatkami zostały – Ewa Długołęcka, Grażyna Syska, Maria Kaczmarek oraz Monika Mazur z córką Mają.

Gratulujemy! Jednocześnie dziękujemy za wszystkie zgłoszone do nas fotografie i zapraszamy kolejnych konkursów organizowanych na portalu Świdnica24!

/red./