Strona główna 0_Slider Konkurs i zaproszenie na 10. urodziny Swidnica24.pl!

Konkurs i zaproszenie na 10. urodziny Swidnica24.pl!

1

W 2009 roku po raz pierwszy świdniczanie i mieszkańcy powiatu świdnickiego mogli odnaleźć w sieci pod adresem www.swidnica24.pl informacje, pokazujące wszystkie odcienie życia w naszej małej Ojczyźnie. Do dzisiaj napisaliśmy dla Państwa 34 500 wiadomości!

Portal Swidnica24.pl od lat działa jako strona niezależna, finansowana wyłącznie z prywatnych środków. Założonej w 2009 roku przez Tomasza Pietrzyka stronie  nowy impuls dał przedsiębiorca śp. Krzysztof Wierzęć, a jego dzieło do 2016 roku kontynuowała Małgorzata Wierzęć. Od lutego 2016 roku właścicielem jest świdniczanin Marek Kowalski, przedsiębiorca, w latach 80. XX wieku działacz “Solidarności”, internowany za opozycyjną działalność. Do dziś idea wolności i niezależności są mu szczególnie bliskie.

Z redakcją przez ostatnią dekadę współpracowało wiele osób, z których każda wnosiła nowe, ciekawe spojrzenie na Świdnicę i powiat świdnicki. Zespół redakcyjny obecnie tworzą: Agnieszka Nowicka (specjalista ds. marketingu), Tomasz Kownacki (opieka informatyczna), Mateusz Dzień vel Rakoczy (sport), fotoreporterzy Dariusz Nowaczyński i Artur Ciachowski, Michał Nadolski (dziennikarz), Agnieszka Szymkiewicz (redaktor naczelna).

Od lat staramy się w informacjach pokazywać jak najwięcej wydarzeń, od tych radosnych, przez ciekawostki po tragedie i dramaty. Z radością piszemy o sukcesach mieszkańców Świdnicy, Świebodzic, Strzegomia, Żarowa, Marcinowic, Dobromierza, Jaworzyny Śląskiej i gminy Świdnica, towarzyszymy w sprawach trudnych i kontrowersyjnych. Bacznie obserwujemy lokalną scenę polityczną, patrzymy na ręce samorządowcom i urzędnikom.

Zaglądamy na bieżnie, boiska i parkiety, odwiedzamy miejsca koncertów, pikników i zabaw. Pomagamy w adopcji i poszukiwaniach zagubionych zwierzaków, prowadzimy przy udziale ekspertów działy porad.

Jedno jest pewne! Bez naszych czytelników wszystkie te działania nie miałyby racji bytu! Dziękujemy Państwu za przekazywanie informacji, zdjęcia, filmy, a także za krytykę, która działa mobilizująco!

Liczby mówią same za siebie. Od 17 maja do 17 czerwca 2019 roku stronę Swidnica24.pl odwiedziło 345 tysięcy unikalnych użytkowników, niezależny system analityczny googla odnotował 2 380 000 odsłon! Stale przybywa polubień na naszym fanpage’u. Jest ich obecnie ponad 24 tysiące!

ZAPRASZAMY NA URODZINY

28 czerwca zapraszamy na dzień otwarty redakcji Swidnica24.pl. W Rynku 33/4 będzie czekał na Państwa zespół redakcyjny i tort. Nasi fotoreporterzy wykonają wszystkim chętnym pamiątkowe zdjęcia na “ściance”. Będzie można z nami porozmawiać, zobaczyć, gdzie powstają wiadomości. Urodziny potrwają od 17.00 do 18.30.

KONKURS!

W związku z 10. urodzinami portalu dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać aż trzy jubileuszowe zestawy upominków, zawierające – kubek, filiżankę wraz z podstawkiem, koszulkę, długopis oraz torbę miejską – z logiem Swidnica24.pl, a także jedno z pięknych zdjęć Świdnicy z lotu ptaka, autorstwa naszego fotoreportera Dariusza Nowaczyńskiego, z dedykacją od zespołu redakcyjnego. By otrzymać te wyjątkowe prezenty wystarczy – zrobić sobie zdjęcie z widocznym hasłem #CZYTAM Świdnica24.pl (napisanym lub nadrukowanym na kartce). Fotografie należy przesłać na adres: konkurs@swidnica24.pl. Mail zatytułowany „Swidnica24” powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (osoby pełnoletniej) oraz zgodę na publikację zdjęć, wizerunku i danych osobowych, które pojawią się w relacji urodzinowej na portalu Świdnica24. Na zdjęcia czekamy do 27 czerwca do południa. Rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród nastąpi 28 czerwca podczas dnia otwartego w siedzibie redakcji portalu. Powodzenia!