Strona główna 0_Slider 10 tysięcy złotych za wskazanie zabójcy Kristiny

10 tysięcy złotych za wskazanie zabójcy Kristiny

1

Dwie prywatne osoby wyznaczyły nagrodę za pomoc w ujęciu sprawcy brutalnego zabójstwa 10-letniej mieszkanki Mrowin. Dziewczynka zginęła 13 czerwca, jej ciało znaleziono w lasach kilka kilometrów od domu.

W związku z tragiczną śmiercią 10-letniej dziewczynki, do której doszło w okolicy miejscowości Pożarzysko na Dolnym Śląsku pragnę poinformować, iż moi Mocodawcy postanowili wyznaczyć nagrodę pieniężną w wysokości 10.000 zł (dziesięć tysięcy zł) za wskazanie organom ścigania sprawcy tejże zbrodni. Zaznaczam, że moi Klienci nie są spokrewnieni z rodziną ofiary i w odbiorze zewnętrznym pragną pozostać anonimowi. Ich postawa wynika z braku akceptacji bestialstwa sprawcy zbrodni i głębokiego żalu nad losem dziecka oraz nadziei, że nagroda pieniężna pomoże w szybszym ujęciu sprawcy – informuje mecenas Marcin Niewięgłowski.

Jak informował 14 czerwca prokurator rejonowy Marek Rusin, dochodzenie ws. brutalnego mordu przejęła Prokuratura Okręgowa w Świdnicy.

Nad sprawą pracują funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu wraz z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy. Wszystkie działania wykonywane przez policjantów prowadzone są pod nadzorem prokuratury.
Osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Policją pod nr tel. 693-933-640, 605-535-833, 886-690-991 lub pod numer 112.

Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy apeluje: Szczególnie prosimy o kontakt osoby, które poruszały się samochodem z rejestratorem jazdy, w dniu 13 czerwca 2019 w godz. 8.00-18.00 na trasie:

Imbramowice- Pożarzysko
Pożarzysko – Siedlimowice
Imbramowice – Domanice
Mrowiny- Pożarzysko.

Policja zapewnia zgłaszającym anonimowość.