Strona główna Sport Moto Patryk Jarzyna wraca na rajdowe odcinki specjalne

Patryk Jarzyna wraca na rajdowe odcinki specjalne

0

Po trzyletniej przerwie na rajdowe trasy wraca świdniczanin Patryk Jarzyna. Kierowca w ostatnim czasie startował w Rajdzie Świdnickim-Krause jako załoga organizatora z numerem “0”. Teraz “dopieścił” swoją nową broń na sezon 2019 i pojawi się na starcie trzeciej rundy Tarmac Masters Rally SKARS, organizowanej w okolicach Mirska (15-16 czerwca). Patronem medialnym naszej załogi jest Swidnica24.pl!

Tarmac Masters cieszy się dużą popularnością wśród startujących załóg. Podczas najbliższej edycji na liście startowej znajduje się 120 samochodów. Organizator rajdu Marcin Jankiewicz zafundował na tą rundę niesamowite trasy, które częściowo będą odbywały się odcinkami znanymi z Rajdu Karkonoskiego. Zapowiada się dobra impreza na którą serdecznie zapraszamy – przekazuje Patryk Jarzyna, który w ten weekend prowadzony będzie na trasie przez doświadczoną pilotkę Justynę Kurowską-Ferdek.

Więcej o rajdzie i samym starcie Patryka Jarzyny można znaleźć na jego profilu: przeczytacie na jego profilu https://www.facebook.com/333761633994203/posts/355870098450023/ i na stronie Tarmac Masters. Więcej informacji i wyniki naszej załogi po zakończeniu weekendowej imprezy.

/MDvR/