Strona główna 0_Slider Zapraszamy na szlagier 25. kolejki: Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica – Orzeł Prusice

Zapraszamy na szlagier 25. kolejki: Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica – Orzeł Prusice [LIVE]

0

Przed nami niezwykle ciekawie zapowiadający się bój o punkty na boiskach IV ligi piłkarskiej. Trzeci w tabeli zespół Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica podejmie czwartego Orła Prusice. Start o 17.00, zapraszamy na tekstową relację LIVE i przypominamy o o częstym odświeżaniu strony!

Do rozpoczęcia spotkania kilka minut.

Pierwszy gwizdek arbitra.

Skład gospodarzy: B. Kot, Kozachenko, Salamon, Sowa, Ł. Kot, Gruba Filho, Białasik, Szuba, Baumgarten, Myrta, Lima Santos.

Skład gości: Buchla, Kątny, Lasota, Krajewski, Olikiewicz, Gryz, Ostrowski, Bąk, Sakwa, Stasiak, Zalewski.

2′ – ucierpiał Kozachenko, ale nasz zawodnik już gotowy do gry.

6′ – uderzenie Sowy w ostatniej chwili zablokowane.

7′ – rzut wolny dla świdniczan, dośrodkowuje Szuba, minimalnie chybił głową Myrta. Szkoda, bo mogło być już 1:0!

10′ – Baumgarten wychodzi oko w oko z bramkarzem, nasz pomocnik chyba niepotrzebnie szukał jeszcze parterów do finalizacji tej akcji i skończyło się tylko na zagrożeniu…

14′ – wciąż w bardzo mocnym natarciu świdniczanie, którzy liczą na szybkie otwarcie rezultatu.

19′ – uderza Stasiak, dobrze interweniuje jednak Kot.

25′ – B. Kot fauluje w polu karnym – ogląda żółtą kartkę i niestety jedenastka. Nasz golkiper fenomenalnie się jednak rehabilituje, broniąc rzut karny wykonywany przez Kątnego!!!

27′ – w odpowiedzi biało-zieloni, akcję kończył Salamon, ale dobrze interweniuje Buchla.

30′ – znakomite uderzenie Myrty z około 25 metrów, świetnie broni jednak bramkarz Orła!

33′ – Zalewski – żółta kartka

34′ – z rzutu wolnego uderza Szuba – futbolówka ląduje w murze.

38′ – wymuszona zmiana w drużynie Orła, boisko opuszcza kapitan drużyny Ostrowski, w jego miejsce Bienkiewicz.

42′ – zamieszanie w okolicy pola karnego świdniczan, na szczęście nie skończyło się to strzałem

44′ – seria dośrodkowań w szesnastkę Orła, bardzo czujny jak na razie w bramce Buchla.

koniec pierwszej połowy – remis 0:0

rozpoczynamy drugą połowę – zmiana w wśród gospodarzy, Białas zastępuje Salamona.

47′ – dobra okazja Limy Santosa, nasz napastnik mocno jednak przestrzelił.

53′ – Szczygieł zastępuje Szubę.

54′ – Baumgarten dogrywa do Limy Santosa, ten niestety zablokowany.

57′ – znakomita okazja dla gości, na szczęście napastnik rywali przestrzelił z kilku metrów.

60′ – Bąk – żółta kartka.

62′ – zmiana w drużynie Orła, Sakwę zmienia niezwykle skuteczny snajper – Grzegorz Rajter.

65′ – stykowa sytuacja B. Kota z Rajterem, na szczęście dobrze spisał się nasz golkiper.

67′ – Rajter uderza z rzutu wolnego, piłka obija się od muru.

69′ – bardzo dobrze piłkę w okolicy narożnika pola karnego przyjmuje Szczygieł, nasz pomocnik decyduje się na uderzenie, lecz piłka przelatuje nad poprzeczką.

72′ – żółta kartka – Gruba Filho.

74′ – Siódmak zmienia w drużynie Orła Pawła Gryza.

76′ – znakomitym, mierzonym strzałem tuż przy słupku bramkarza przeciwników zaskakuje Julio Cezar Gruba Filho. Prowadzimy 1:0!!!

80′ – Baumgarten zastępiony przez Orzechowskiego.

85′ – nerwówka na boisku – żółte kartki obejrzeli Kątny i Szczygieł.

88′ – Gruba Filho dogrywa do Myrty, a ten znakomitym uderzeniem z linii 16. metra zdejmuje pajęczynę z prusickiej sieci. Prowadzimy już 2:0!!!

90′ – bilard w okolicy naszej szesnastki – skończyło się niecelnym strzałem piłkarzy Orła.

90+’ – kolejna fantastyczna interwencja Bartka Kota.

koniec spotkania – wygrywamy 2:0!

Poprzedni artykułW niedzielę Marconi Duathlon Świdnica. Uwaga na utrudnienia!