Strona główna 0_Slider Zadbaj o formę i trenuj z Rozumem

Zadbaj o formę i trenuj z Rozumem [KONKURS]

0

Jak zgubić zbędne kilogramy i osiągnąć wymarzoną sylwetkę? Jak zadbać o zdrowie, poprawić jakość snu i zyskać rewelacyjne samopoczucie na co dzień? O motywację, regularność ćwiczeń, solidne wsparcie w zakresie wiedzy i praktyki oraz pozytywne nastawienie potrafi zadbać trener personalny, wielokrotnie nagradzana biegaczka Sonia Rozumkiewicz, dla której sport jest prawdziwą pasją. Już wkrótce będzie można się o tym przekonać w nowej siedzibie studia Progres Trening&Masaż w Świdnicy. W klubie znajdzie się też kącik dla dzieci.

Nowa siedziba Progres Trening&Masaż zostanie otwarta już 31 maja o godz. 17.00 przy ul. Armii Krajowej 5A w Świdnicy. W kameralnym i kompleksowym studio będzie można skorzystać z treningów personalnych, grupowych, masaży, terapii manualnej oraz doradztwa żywieniowego. Jego pomysłodawczynią jest wykwalifikowana trenerka personalna, z wykształcenia fizjoterapeutka – Sonia Rozumkiewicz, prowadząca zajęcia m.in. ze Świdnicką Grupą Biegową czy z grupą biegową z Żarowa.

Do aktywności fizycznej niekiedy samemu tak trudno się zmobilizować. A przecież sport to najprostsza prewencja chorób XXI wieku. Dzięki regularnym ćwiczeniom możemy też zrzucić zbędne kilogramy, osiągnąć piękną sylwetkę, lepszą jakość snu oraz doskonałe samopoczucie na każdy dzień – mówi Sonia Rozumkiewicz.

Oferta Progres Trening&Masaż to treningi personalne, dostosowane indywidualnie do potrzeb klienta oraz grupowe zajęcia fitness, na które może przyjść każdy – niezależnie od poziomu wytrenowania. W studiu można skorzystania z doradztwa żywieniowego wraz z analizą składu ciała.

–  Systematyczne treningi zapewniają sukces i osiągnięcie celu wyznaczonego przez klienta. Spektakularne efekty można osiągnąć tylko dzięki regularnemu uczęszczania na treningi (minimum 4xtydzień) oraz przestrzeganiu zaleceń dietetycznych – przekonuje trenerka.

Nowością będzie kącik dla dzieci. – Dzięki niemu na treningi do studia będą mogli przychodzi także rodzice z dziećmi. W trakcie, gdy maluch zajmie się zabawą, będą mieli możliwość spokojnie poćwiczyć – wyjaśnia Sonia.

Oprócz treningów w studiu można skorzystać także m.in. z masażu, terapii manualnej oraz kinesiology taping. – Jeśli czujesz zmęczenie lub dokucza Tobie przewlekły ból – zadzwoń i koniecznie umów się na wizytę – dodaje instruktorka. Pracownię Masażu prowadzi mąż Sonii, dyplomowany fizjoterapeuta i masażysta, biegacz – Paweł Rozumkiewicz.

Na treningi, zajęcia fitness bądź masaż można się zapisać przez stronę internetową www.trenujzrozumem.pl bądź skontaktować się osobiście pod nr 880812576.

Wygraj voucher na trening bądź masaż!

Dla naszych czytelników dwa pojedyncze vouchery – na trening personalny i na masaż w nowej siedzibie studia Progres Trening&Masaż w Świdnicy. Aby je zdobyć należy w przesłanym na adres [email protected] mailu napisać – dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać zaproszenie na trening bądź masaż? Mail zatytułowany „SPORT” powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (osoby pełnoletniej) oraz zgodę na publikację danych na portalu Świdnica24. Na odpowiedzi czekamy do 30 maja do południa, wtedy też nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. O wygranej powiadomimy Was telefonicznie. Powodzenia!

/red./

Poprzedni artykułZrób Dzień Mamy z „Latem na podwórku”
Następny artykułEurowybory 2019: Utrzymuje się wysoka frekwencja