Strona główna 0_Slider Ulicą Pionierów pod prąd

Ulicą Pionierów pod prąd [VIDEO]

3

Samochodowa kamera nagrała nietypową jazdę kierowcy Opla z Dzierżoniowa, który zdecydował się na przejazd pod prąd jednokierunkowym fragmentem ulicy Pionierów Ziemi Świdnickiej.

Do drogowego zajścia, które mogło okazać się niebezpieczne dla innych uczestników ruchu, doszło 26 kwietnia. Autor nagrania postanowił się nim podzielić ku przestrodze i w celu przypomnienia innym kierowcom, że na drodze jednokierunkowej może wydarzyć się taka „niespodzianka”.

Niemal identyczną sytuację w połowie kwietnia zarejestrowano na ulicy Łukasińskiego. Także tam – przez pomyłkę lub umyślnie chcąc skrócić sobie drogę – kierowca zdecydował się na jazdę jednokierunkowym odcinkiem drogi, czym mógł doprowadzić do czołowego zderzenia z innym pojazdem.

Przypominamy, że Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu stworzyła na swojej stronie internetową specjalną sekcję „Stop agresji drogowej”. Nagrania dokumentujące rażące naruszenia przepisów ruchu drogowego, a także przejawy agresji ze strony uczestników ruchu drogowego można przesyłać na adres [email protected], wraz z informacją dotyczącą czasu i miejsca zdarzenie, danych pojazdu oraz danych kontaktowych zgłaszającego.

/mn/

Poprzedni artykułRuszyły zapisy do Biegu Małego Gladiatora
Następny artykułZ Argentyny do Świdnicy. Koncert pełen gorącego tanga już jutro [ROZWIĄZANIE KONKURSU]