Trio „La chanson” Studia Piosenki Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy pod kierunkiem Dariusza Jarosa, wzięło udział w koncercie zorganizowanym przez Stowarzyszenie Miast Partnerskich , reprezentując dorobek artystyczny miasta Świdnicy na Międzynarodowych Spotkaniach Miast Partnerskich w Biberach.
Zdjęcie ze strony MDK w Świdnicy
Dzięki akcji „Europo śpiewaj Hymn” w porze lunchu przed ratuszem w Biberach, zabrzmiał Hymn Unii Europejskiej wykonany w wielu językach europejskich – między innymi w polskim, gdzie główny prym wykonawczy wiodło Trio „La Chanson MDK Świdnica” Czyli Jagoda Kurzawa, Olga Węgłowska i Weronika Wąsowska.
Dziewczęta jako reprezentacja kultury Miasta Świdnicy zaprezentowały recital z muzyka polską w Ratuszu Miejskim w Biberach a także podczas wieczornej kolacji dla wszystkich gości biorących udział w spotkaniach.
/Źródło MDK Świdnica/

![Zaczęli od Bacha i pieśni z Narnii. Koncert włoskiego wirtuoza otworzył XI Festiwal Schlaga [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Lorenzo-Zaggia-koncert-XI-Festiwal-Schlaga-2026.06.19-14-238x178.jpg)
![Po raz dziewiętnasty wybrali najlepszą książkę. Za nami Ogólnopolska Biesiada Literacka [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/XIX-Ogolnopolska-Biesiada-Literacka-2026.06.19-43-238x178.jpg)

![Zalane piwnice i podtopione posesje. Bilans niedzielnej burzy nad regionem [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/burza-2026.06.21-mix-100x75.jpg)

![Ulewa i potężna burza sparaliżowały region, drzewo zablokowało tory [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-15-100x75.jpg)


