Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

7

W Świdnicy, a często także w pozostałych miastach powiatu, nie jest łatwo znaleźć miejsce postojowe i problem nie dotyczy wyłącznie ścisłego centrum. Czy jednak może to być usprawiedliwieniem dla kierowców, którzy parkują na wjazdach, na przejściach dla pieszych czy skrzyżowaniach?

Kolejne przykłady parkowania, które utrudnia życie innym użytkownikom dróg, nadesłali czytelnicy Swidnica24.pl.

ul. Długa
ul. Klonowa/Kołłątaja
ul. Budowlana
ul. Komunardów
ul. Łokietka w Żarowie

Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected] 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/red./

Poprzedni artykułPierwsze oficjalne zawody triathlonowe dla dzieci
Następny artykułEuroposłowie wybrani. Są oficjalne wyniki