Strona główna 0_Slider Maraton z filmami o Johnie Wicku w Cinema3D

Maraton z filmami o Johnie Wicku w Cinema3D [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Kino CINEMA 3D w Świdnicy przygotowało kolejną ucztę filmową. Tym razem dla fanów mocnego, trzymającego w napięciu kina akcji. Sceny walki, pościgi, strzelaniny i niekończąca się adrenalina zapewni specjalny Maratonu John Wick. Filmowe wydarzenie rozpocznie się w piątek, 17 maja o godz. 22.00.

Podczas jednej nocy zobaczyć będzie można wszystkie części serii „John Wick” w tym premierowo najnowszą „John Wick 3”. Oprócz Keanu Reeves’a w tytułowej roli, na wielkim ekranie pojawią się m.in. Halle Berry, Laurence Fishburne czy Willem Dafoe. W trakcie maratonu jak zawsze, obowiązywać będzie wielka dolewka wybranego napoju z kinowego baru.

OPISY FILMÓW:

John WickJohn Wick był najlepszym płatnym zabójcą w USA, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie dane mu będzie w spokoju przeżyć żałoby. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, zemsta będzie tylko kwestią czasu. Przestępczy świat na wieść o tym, że John Wick wrócił do gry, zamiera w przerażeniu, a rosyjski mafioso wydaje na niego wyrok śmierci. Już wkrótce miasto stanie w płomieniach…

John Wick 2Legendarny superzabójca, John Wick znów musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z pod­ziemną organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi John nie może odmówić. A to znaczy, że znów będzie się działo. Pojawienie się na włoskiej ziemi Johna Wicka będzie dla mafii jak wybuch Wezu­wiusza. Krew poleje się niczym lawa, a najwięksi twardziele będą bła­gać o litość. W tej grze John Wick znów przeniesie nas o poziom wyżej.

John Wick 3 Niedościgniony zabójca i miłośnik psów John Wick wpada w śmiertelnie poważne kłopoty. Likwidując jednego z członków wszechpotężnej Gildii Zabójców, Wick staje się celem najlepszych i najbardziej bezlitosnych fachowców w branży. Za jego głowę zostaje wyznaczona nagroda, której nikt nie jest w stanie się oprzeć. Nie ma takiego miejsca na Ziemi, gdzie mógłby się skryć. Nie ma takiego twardziela, który stanąłby po jego stronie. Jego tropem rusza nawet tajemnicza piękność (Halle Berry), której boją się nawet umarli. Czyżby era Johna Wicka dobiegła końca? Bądźmy poważni.

Bilety dostępne w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl Na wydarzenie nie obowiązuje rezerwacja miejsc.

Kto wygrał zaproszenie?

Dla naszych Czytelników mieliśmy jedno podwójne zaproszenie na piątkowy Maraton John Wick w Cinema3D w Świdnicy. Aby je zdobyć należało odpowiedzieć na pytanie: Z  jakiej kultowej superprodukcji (,która doczekała się już 3 części) najbardziej znany jest Keanu Reeves? Chodziło oczywiście o film braci Wachowskich „Matrix” z 1999 roku, w którym Keanu Reeves wcielił się w postać genialnego hakera Neo.  Wejściówkę otrzymał Leszek Sechawer. Gratulujemy!

/red./

Poprzedni artykułPorysował auto i odjechał. Właściciel szuka świadków
Następny artykułWojsławickie rododendrony i azalie w rozkwicie. Szykują się atrakcje dla zwiedzających