Strona główna Temat dnia Jedyny taki salon samochodowy w Świdnicy

Jedyny taki salon samochodowy w Świdnicy

0

Mieszkańcy Świdnicy i okolic mają wyjątkową możliwość poznania oferty czterech autoryzowanych salonów samochodowych w jednym miejscu. Zlokalizowane w jednym obiekcie, w bezpośrednim sąsiedztwie marki Renault, Kia, Suzuki i Dacia tworzą Multi Salon PROMOTOR Świdnica.

Multi Salon PROMOTOR Świdnica daje jedyną w swoim rodzaju możliwość zapoznania się z ponad czterdziestoma modelami samochodów osobowych, terenowych i dostawczych czterech różnych marek. Jest to szansa bliskiego zaznajomienia się nie tylko z ofertą ale i skorzystania z jazdy testowej. Multi Salon Promotor Świdnica oferuje równocześnie wszystkie usługi dodatkowe związane z zakupem nowego auta: wykup samochodu używanego, szeroką ofertę kredytową, leasingową i ubezpieczeniową, a także sprzedaż akcesoriów. Na miejscu znajdują się również profesjonalne stacje serwisowe Renault, Dacii oraz Suzuki.

Salon wielomarkowy stwarza klientowi możliwość bezpośredniego porównania w jednym miejscu kilku samochodów z tego samego segmentu. Klienci salonów jednomarkowych mogą czasem odnosić wrażenie, że dealer chce im sprzedać samochód za wszelką cenę. W multisalonie PROMOTOR jest zupełnie inaczej. Cztery marki w jednym obiekcie to z pewnością wyzwanie dla dealera, ale jednocześnie czterokrotnie większy wybór dla klientów.

ZAPRASZAMY
Multi Salon PROMOTOR ŚWIDNICA
UL. Łączna 4a
e-mail: [email protected]
tel. komórkowe 515-200-558, 515-200-549
tel. stacjonarny : 74/856-57-84

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułAutobusem przez Świebodzice od dzisiaj bez biletu
Następny artykułKsiądz Lemański o proboszczu ze Stanowic: „wypociny aroganckiego klechy”