Kadra Dolnego Śląska triumfowała w Turnieju Nadziei Olimpijskich na szczeblu regionalnym. Nasze młode siatkarki z rocznika 2004 pozostawiły w pokonanym polu ekipy ze Śląska, Opolszczyzny i województwa lubuskiego.
Zespoły grały systemem „każdy z każdym”, a Dolnoślązaczki odniosły w Twardogórze komplet trzech zwycięstw, wszystkie w stosunku 3:0. W kadrze dolnośląskiej drużyny z rocznika 2004 nie było siatkarek MKS-u Polonia Świdnica, ale to nie znaczy, że brakło naszego akcentu. Drugim szkoleniowcem zespołu jest świdniczanin, Wojciech Ząbek.
/MDvR/

![Za nami finałowy rzut Świdnickich Czwartków Lekkoatletycznych [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/CSC_0087-238x178.jpg)

![Tym razem zawody udało się przeprowadzić [FOTO/WYNIKI]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DSC09276_wynik-238x178.jpg)
![Spłonął opuszczony lokal użytkowy w Pyszczynie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/721844328_122324805872226955_396243876375958441_n-100x75.jpg)

![Dachowanie pod Strzegomiem. Kierowca oddalił się z miejsca wypadku [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DW382-dachowanie-2026.06.09-6-100x75.jpeg)



