Strona główna 0_Slider Sportowcy, trenerzy i działacze nagrodzeni

Sportowcy, trenerzy i działacze nagrodzeni [FOTO]

0

W siedzibie Urzędu Miasta w Świdnicy wyróżniono dziś najlepszych sportowców, trenerów i działaczy sportowych 2018 roku. Uroczystość zorganizowano podczas sesji Rady Miejskiej. Sprawdź, do kogo trafiły nagrody i wyróżnienia. 

Uhonorowani zostali:

1) nagrodą indywidualną za osiągnięte wyniki sportowe

a) w wysokości 700 zł:
Tomasz Paździora – taekwondo, UKS Taekwon-do Gryf

b) w wysokości po 500 zł:
Karolina Malinowska – taekwondo, UKS Taekwon-do Gryf
Dominika Sokołowska – pływanie, Klub Sportowy Neptun Świdnica,
Maja Lęga – pływanie, Klub Sportowy Neptun Świdnica ,
Damian Cabaj – lekkoatletyka, biegi uliczne,
Paweł Kondzior – lekkoatletyka,
Krzysztof Dominikowski – triathlon i bieganie, Żelazna Świdnica,
Kamil Guźliński – boks, Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica,
Damian Wis – boks, Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica,
Zuzanna Rut – siatkówka, MKS Polonia Świdnica,
Kamil Halicki – modelarstwo, Aeroklub Ziemi Wałbrzyskiej,
Adam Chodyniecki – speedcubing,
Piotr Sułek – kolarstwo, Klub Sportowy Sułek Sport,
Katarzyna Brzezińska – judo, UKS Judo Świdnica

c) w wysokości po 400 zł:
Amelia Cieślak – akrobatyka, UKS Acro Club Świdnica,
Roksana Niedziałkowska – akrobatyka, UKS Acro Club Świdnica,
Karolina Kozieł – akrobatyka, UKS Acro Club Świdnica,
Szymon Wolano – akrobatyka, MKS Polonia Świdnica,
Zuzanna Idziak – akrobatyka, MKS Polonia Świdnica,
Michał Pietrzak – taekwondo, UKS Taekwon-do Tiger,
Zuzanna Klimczak – taekwondo, UKS Taekwon-do Tiger,
Weronika Borkowska – taekwondo, UKS Taekwon-do Gryf,
Anna Wojas – taniec towarzyski i sportowy,
Tomasz Wojas – taniec towarzyski i sportowy,
Tytus Tomkiewicz – Judo, UKS Judo Świdnica

2) nagrodą zespołową za osiągnięte wyniki sportowe:

a) w wysokości 1700 zł Akademia Piłki Ręcznej – drużyna w składzie:
Dawid Pajdała,
Igor Michalski,
Filip Gusiacki,
Stanisław Madziara,
Julian Buczma,
Daniel Dąbrowski,
Antoni Szporko,
Kornel Dziedzic,
Damian Wiktor,
Mateusz Myśliński,
Maciej Markowski,
Damian Królak,
Stanisław Dzięcielski,
Ksawery Włostowski,
Szymon Wieczorek,
Michał Bieżyński,
Konrad Hollinger.

b) w wysokości 1680 zł MKS Polonia Stal Świdnica – drużyna w składzie:

Choromański Mateusz,
Holband Jakub,
Cieślak Marcel,
Cybruch Oskar,
Duda Mateusz,
Homa Karol,
Korab Eryk,
Kostek Oskar,
Jakub Król,
Lipiński Hubert,
Malinowski Igor,
Paliński Patryk,
Safian Jakub,
Sauter Allan,
Simlat Adrian,
Sprawka Aleksander,
Stańczak Maciej,
Franciszek Nowak,
Taratuta Patryk,
Widła Piotr,
Zawiła Igor,
Leon Ziętek

c) w wysokości 1120 zł UKS GRYF Świdnica – drużyna w składzie:
Charuży Hubert,
Grzechynia Bartłomiej,
Haręza Michał,
Jernutowski Wiktor
Kazimierski Kuba,
Kosmala Jakob,
Krakowiak Nikodem,
Łuczak Filip,
Patyk Sebastian,
Patyk Damian,
Pieńkowski Szymon,
Podleśny Patryk,
Wciórka Igor,
Witaszczyk Patryk.

3) nagrodą dla trenerów prowadzących szkolenia zawodników:

a) w wysokości po 750 zł:
Anna Kozieł – akrobatyka – UKS Acro Club Świdnica
Piotr Pas – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica

b) w wysokości po 700 zł:
Tomasz Szporko – piłka ręczna, Akademia Piłki Ręcznej,
Mirosław Treczyński – boks, Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica,
Bartłomiej Zamęcki – UKS Judo Świdnica
Mariusz Krupczak – piłka nożna – MKS Polonia Stal Świdnica,
Janusz Masny – piłka nożna – UKS Gryf Świdnica,
Magdalena Sadowska – siatkówka, MKS Polonia Świdnica.

4) nagrodą dla osób wyróżniających się w działalności sportowej:

a) w wysokości po 1000 zł:
Tadeusz Piłat – piłka nożna,
Dariusz Stachurski – piłka nożna, MKS Polonia Stal Świdnica,
Jan Moczała – TKKF Bolko Świdnica,
Arkadij Makowiejew – piłka ręczna, Świdnicki Klub Piłki Ręcznej.

/FOTO: Dariusz Nowaczyński/