Strona główna 0_Slider Półfinały Ligi Mistrzów zobacz w Cinema3D

Półfinały Ligi Mistrzów zobacz w Cinema3D [ROZWIĄZANIE KONKURS]

0

Liga Mistrzów wkracza w decydującą fazę. Już 30 kwietnia oraz 1 maja pierwsze mecze półfinałowe, które  będzie można zobaczyć w CINEMA 3D w Świdnicy.

Na drodze do wymarzonego finału pozostały już tylko cztery drużyny. Niedługo dowiemy się, kto stanie do walki o najważniejsze europejskie trofeum w finale – 1 czerwca w Madrycie. Obydwa półfinały zapowiadają się niesamowicie emocjonująco. W jednym z nich zmierzą się dwie europejskie potęgi mające już na swoim koncie niejeden puchar LM, w drugim zaś niewątpliwie dwa „czarne konie” tegorocznej edycji.

We wtorek, 30 kwietnia Tottenham Hotspur  na swoim nowym stadionie podejmie drużynę Ajaxu Amsterdam. Gospodarze, po jednym z najbardziej emocjonujących rewanży w tej edycji i wyeliminowaniu Manchesteru City, mają szansę na historyczne osiągnięcie. Zespół z Londynu nigdy jeszcze nie sięgnął po Puchar Ligi Mistrzów i ten cel jest teraz bliżej niż kiedykolwiek wcześniej. Zadanie jednak nie będzie proste. Aby myśleć o finale, trzeba będzie najpierw wykluczyć „młodzież” z Amsterdamu. Goście wyeliminowali już na swojej drodze Real Madryt czy Juventus Turyn, pokazując przy tym zjawiskowy futbol. Kto będzie górą w tym starciu? O tym będzie można się przekonać w CINEMA 3D w Świdnicy od 20:45 podczas transmisji meczu.

Dzień później, w środę, 1 maja ubiegłoroczny finalista FC Liverpool przyjeżdża na CampNou stawić czoła FC Barcelonie. Co nie udało się w zeszłym roku, może udać się w tym. Na drodze The Reds staje jednak drużyna, która niemalże w każdej edycji Ligi Mistrzów w ostatnich latach pełni rolę faworyta rozgrywek. Dodatkowo cały czas w świetnej formie jest Leo Messi, który szczególnie na boiskach europejskich, nie zawodzi. O Liverpoolu można natomiast na pewno powiedzieć, że ich siła leży w każdej formacji, a do tego na ławce trenerskiej jest Jurgen Klopp ,który dwa razy wprowadzał już swoje drużyny do finału Ligii Mistrzów.

Na oba mecze Cinema 3D  zaprasza już od godz. 20:45. Rewanże, również na wielkim ekranie 7 i 8 maja. Bilety dostępne w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

Kto wygrał zaproszenie?

Dla naszych Czytelników mieliśmy jedno podwójne zaproszenie na jeden z meczy Ligii Mistrzów w Cinema 3D w Świdnicy. By je otrzymać należało odpowiedzieć na pytanie: W którym roku po raz ostatni Ajax Amsterdam doszedł do Finału Ligi Mistrzów? Chodziło oczywiście o rok 1996.  Wejściówkę otrzymał Jakub Filipczak. Gratulujemy!

/materiały: Cinema 3D/
/Zdjęcie główne: fanpage Tottenham Hotspur/

Poprzedni artykułMistrzowie parkowania [FOTO]
Następny artykułMłodzież ze Strzegomia w międzynarodowym projekcie