Strona główna 0_Slider Ruszają z pomocą. Piłkarze-amatorzy zagrają dla Pauliny Chmielewskiej!

Ruszają z pomocą. Piłkarze-amatorzy zagrają dla Pauliny Chmielewskiej!

0

Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica zaprasza na piłkarski Turniej Rodzinny, który odbędzie się już dziś w hali na Zawiszowie (godz. 9.00 – 15.00). Biało-zieloni ruszają na pomoc Paulinie Chmielewskiej, mamie swojego młodego zawodnika z drużyny żaków – Fabiana!

Turniej jest imprezą charytatywną, zachęcamy do aktywnego uczestnictwa i odwiedzenia nas na terenie hali sportowej. Lista zgłoszeniowa jest już w zasadzie zamknięta, ale w razie chęci dołączenia do rywalizacji, prosimy o pilny kontakt pod numerem telefonu: 502-873-546 (trener Andrii Kozachenko). Na starcie staną drużyny złożone przede wszystkim z ojców naszych młodych piłkarzy. Cały dochód zebrany z wpisowego i przygotowanego kącika gastronomicznego przeznaczony zostanie na pomoc i leczenie Pauliny Chmielewskiej. Ze swojej strony już dziś zapraszam również na Piknik Rodzinny, który odbędzie się 11 maja na obiektach OSiR-u Świdnica. Tam odbędą się turnieje dla młodych piłkarzy z roczników 2010 i 2011, a do tego będzie jeszcze loteria i możliwość nabycia wielu fantastycznych gadżetów i prezentów. Swój wkład będą mieli również tam przedstawiciele naszej drużyny seniorskiej. Organizatorami kwietniowego i majowego wydarzenia są: Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica, Chillout i Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji – zaprasza do aktywnego udziału w akcji Dariusz Stachurski, wiceprezes MKS-u Polonia-Stal Świdnica.

Ta piękna dziewczyna to Paulina Chmielewska. Dwa dni po zrobieniu tego zdjęcia musiała stanąć do walki z ostrą białaczką szpikową. Walczy bardzo dzielnie, jest już po pierwszej chemii. Czekają ją kolejne cykle, a na końcu przeszczep szpiku. Jednak w tej walce nie może być sama. To jest moment, w którym musimy jej pomóc. Walkę z chorobą Paulina musi stoczyć sama, dla siebie i swojego syna Fabiana, ale my możemy jej pomóc przejść przez ten trudny czas. Możemy położyć rękę na jej plecach i zachęcać ją do walki, a ludzi, którzy chcą pomoc na pewno będzie sporo. Dlatego już dziś informujemy Was o rodzinnych spotkaniach, jakie będą miały miejsca dzięki MKS Polonia-Stal Świdnica i OSIR Świdnica. Zarezerwujcie sobie te terminy 14.04.2019 r. oraz 11.05.2019 r. i spotkajmy się na nich dla Pauliny i Fabiana. Weźcie swoje dzieciaki, żony, mężów i rodziców. Przez zabawę, wspólne spędzenie czasu pomożemy Paulinie przejść przez chorobę.

/MDvR/

Poprzedni artykułPotrzebny nowy dom
Następny artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Most w Parku Centralnym