Strona główna 0_Slider Już dzisiaj przyjdź na darmowe badania i pomóż 28-letniej Klaudii

Już dzisiaj przyjdź na darmowe badania i pomóż 28-letniej Klaudii

0

Choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. 28-letnia Klaudia Siódmak w styczniu tego roku dowiedziała się, że choruje na złośliwy nowotwór. W pomoc przy zebraniu środków na leczenie angażują się koleżanki i koledzy męża młodej kobiety. Dzisiaj do 16.00 potrwa Biała Sobota w „MarconiMedica”.

Fot. Dariusz Nowaczyński

Pracownicy “MarconiMedica” zachęcają do skorzystania z bezpłatnych porad i badań w ramach programu “Stop cukrzycy i jej powikłaniom”. W zamian proszą o przekazanie datków na leczenie Klaudii. Biała Sobota została zorganziowana w siedzibie firmy przy ul. Rzeźniczej 13 w Świdnicy w godzinach 10.00 – 16.00.

Mam 28 lat, wspaniałego i kochającego męża, z którym miałam mnóstwo pięknych planów, pracę w szkole jako nauczyciel wspomagający, która dawała mi ogromną satysfakcję. Cieszyłam się życiem i czerpałam z niego jak najwięcej, aż do 15.01.2019 r., kiedy usłyszałam diagnozę – opisuje Klaudia.

W styczniu dowiedziała się, że choruje na nowotwór złośliwy jajnika. W lutym przeszła radykalną operację, w marcu rozpoczęła chemioterapię. – Bardzo się boję, ale wiem, że muszę być silna, bo chce żyć! Ale żeby wygrać walkę potrzebuje leków, specjalistycznych suplementów, wizyt lekarskich oraz terapii alternatywnej. Na tą chwilę jest, to ok. 6000 zł miesięcznie. Niestety nas na to nie stać, a tak bardzo chce żyć. Dlatego z całego serca dziękuję za każdą najmniejszą pomoc, która pomoże mi w walce z rakiem – podkreśla.

Datki można wpłacać w każdej chwili poprzez portal zrzutka.pl

Poprzedni artykułJajcowanie z Jubilatem [FOTO]
Następny artykułSukces świdnickich mażoretek