Strona główna Wydarzenia Dolina Charlotty – miejsce spotkań biznesowych i rekreacji w otoczeniu przyrody

Dolina Charlotty – miejsce spotkań biznesowych i rekreacji w otoczeniu przyrody

0

Dolina Charlotty to wspaniały obiekt rekreacyjno-wypoczynkowy z możliwością organizacji imprez integracyjnych, koncertów i innych wydarzeń plenerowych, a także konferencji i konwentów. Obiekt położony w strefie nadmorskiej zaledwie 10 km od pięknej plaży w Ustce cieszy się uznaniem wśród organizatorów zlotów i zjazdów naukowych nie tylko ze względu na swoje położenie. To wyjątkowe miejsce, w którym każdy gość może odpocząć, zrelaksować się w SPA, a także w pełni korzystać z uroków otaczającej natury.

Konferencja nad morzem – idealna atmosfera do pracy i wypoczynku
Kompleks hotelowo-rekreacyjny Dolina Charlotty gwarantuje zarówno wspaniały wypoczynek, jak i udane spotkania biznesowe, emocjonujące szkolenia czy niezwykłe imprezy integracyjne. Ośrodek Dolina Charlotty oferuje rozległy, malowniczy teren wokół hotelu. Poza tym dysponuje także znakomicie wyposażoną bazą konferencyjno-szkoleniową. To wspaniałe miejsce na organizację konferencji, zlotów, szkoleń czy konwentów. Ośrodek zapewnia dwie nowocześnie urządzone sale konferencyjne Magnolia i Jaśmin, które mogą pomieścić odpowiednio 300 i 70 osób.

Sala konferencyjna nad morzem
Nowoczesne, przestronne wnętrze sali Magnolia  o powierzchni 355 m2 zapewnia światło dziennie lub zaciemnienie w zależności od wymagań organizatorów. Kameralna sala Jaśmin o powierzchni 100 m2 pozwala na prowadzenie szkoleń i spotkań biznesowych w nieco mniejszym gronie. Wyposażenie obu pomieszczeń obejmuje system nagłaśniający, projektor, ekran, mikrofon i flipchart oraz dostęp do internetu. Ponadto w salach znajduje się system klimatyzacji zapewniający pełną wentylację. Sala konferencja nad morzem – zaledwie 10 km od plaży w Ustce zawsze będzie gwarancją udanego spotkania. Wszelkie szczegóły dotyczące wynajmu sali konferencyjnej znajdziemy na stronie https://www.dolinacharlotty.pl/biznes/konferencje.

Restauracje i dodatkowe rozrywki w Dolinie Charlotty
Goście hotelu mają do dyspozycji dwie restauracje oferujące smaczną kuchnię – lokalną i europejską. Elegancja restauracja znajdująca się w pobliżu hotelu to znakomite miejsce na każdą okazję, zarówno spotkanie biznesowe, jak również romantyczną randkę. Z kolei położona na wyspie, dwupoziomowa restauracja Gościniec z pięknym tarasem z widokiem na Jezioro Zamełowskie, przyciąga gości nie tylko malowniczymi widokami, ale również fantastyczną, swojską kuchnią regionalną. Na terenie ośrodka znajduje się szereg udogodnień, m.in. strefa Spa & Wellness oraz inne atrakcje, tj. Fokarium czy zoo Charlotta z możliwością organizacji rejsu łodzią i przeżycia wodnego safari.

Hotel z atrakcjami – komfortowe warunki wypoczynku dla wszystkich
Na terenie ośrodka Dolina Charlotty można zorganizować wiele niezapomnianych imprez o charakterze biznesowym, szkoleniowo-integracyjnym lub rodzinnym. Obiekt zapewnia wygodne noclegi w kameralnych, luksusowo urządzonych wnętrzach w hotelu oraz w domkach na drzewach w otoczeniu natury. Oddzielną ofertę stanowią noclegi w Rybaczówce tuż nad brzegiem jeziora. Niezależnie od miejsca, w którym będziemy przebywać spędzimy tu niezapomniane chwile – blisko natury i w komfortowych warunkach. Goście mogą skorzystać z doskonale wyposażonej sali fitness oraz systemu basenów, jacuzzi i różnych typów sauny.

Miejsce stworzone do aktywnego wypoczynku
Ośrodek położony w otoczeniu lasów i w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora zapewnia ogromne możliwości aktywnego wypoczynku i rekreacji. Dzięki tym walorom stanowi idealne miejsce na imprezę integracyjną pracowników firmy. Można tu zorganizować gry i zabawy terenowe, paintball, rajdy quadami, strzelanie z łuku oraz olimpiady czy biegi. Nowoczesna infrastruktura ośrodka umożliwia organizację pikników, barbecue czy koncertów w plenerze. Poza tymi udogodnieniami, w okolicach ośrodka również można aktywnie spędzić czas: istnieje możliwość gry w golfa, a także rejsu po Bałtyku połączonego z połowem dorsza.

/Artykuł  sponsorowany/

Poprzedni artykułFasolka z orzełkiem na jarmarku wielkanocnym
Następny artykułMężczyzna bez nóg koczuje pod hipermarketem