Strona główna Wydarzenia Strzegom Urodziny Delfinka, wstęp za złotówkę

Urodziny Delfinka, wstęp za złotówkę

0

16 marca 2018 r. nastąpiło otwarcie Małej Przyszkolnej Krytej Pływalni „Dolnośląski Delfinek” przy ul. Kochanowskiego 4 w Strzegomiu. Strzegomski „Delfinek” powstał jako pierwszy na Dolnym Śląsku. Już w najbliższą sobotę (16.03) obiekt będzie świętować pierwsze urodziny.


Od pierwszych dni z pływalni korzystają uczniowie szkół z całej gminy Strzegom. Zajęcia wychowania fizycznego oraz nauka pływania z programu „Umiem pływać” odbywają się w okresie nauki szkolnej od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do godz. 15.00. Po godzinie 15.00 w dni powszednie oraz w soboty i niedziele pływalnia jest ogólnie dostępna dla wszystkich chętnych.

Na terenie Delfinka funkcjonuje bardzo dobrze wyposażona strefa saun, która cieszy się bardzo dużą popularnością.

Dzieci i młodzież w ramach zajęć z w-fu mogą korzystać z zajęć przeprowadzanych na „Delfinku”. Z tego powodu zajęcia odbywają się już od godz. 8.00 (na samym początku były od godz. 9.00). Na pływalni odbywa się nauka pływania, zajęcia „Aqua Aerobik” oraz zajęcia dla naszych seniorów z programu „Aktywny Senior”.

– Od pierwszego dnia funkcjonowania obiektu do dnia dzisiejszego odwiedziło naszą pływalnię 26 367 osób. Są to tylko osoby indywidualne, bez uczniów z zajęć w-fu i programu „Umiem pływać”. Zarząd OSiR Sp. z o. o. wprowadzał sukcesywnie różnego typu promocje i akcje marketingowe, które przyniosły stały wzrost osób korzystających z „Delfinka”. Najwięcej osób indywidualnych odwiedziło pływalnię w lutym br. – 3 351 osób – – podkreśla Paweł Mosór, prezes spółki OSiR Strzegom.

16 marca 2019 r. (sobota) OSiR zaprasza wszystkich do odwiedzenia  Delfinka. W tym dniu jednorazowy bilet wstępu na cały obiekt będzie za symboliczną złotówkę. Ponadto w tym dniu czekają liczne atrakcje.

/Źródło UM Strzegom, opr. red./

Poprzedni artykułPrzetarg na autobusy elektryczne ogłoszony
Następny artykułRodzaje mebli ogrodowych