Strona główna 0_Slider Główne boisko stadionu zamknięte. Sobotni mecz bez udziału kibiców!

Główne boisko stadionu zamknięte. Sobotni mecz bez udziału kibiców!

12

Sobotni mecz piłkarski pomiędzy Polonią-Stal Świdnica a Piastem Nowa Ruda odbędzie się na sztucznej murawie świdnickiego OSiR-u i bez udziału kibiców. Taką decyzję podjęła firma Dabro-Bau – wykonawca głównej płyty świdnickiego stadionu. Ma to związek z prowadzonymi na boisku pracami, a także aktualnym stanem wizualnym i funkcjonalnym murawy.

Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica z przykrością informuje, że najbliższy mecz z Piastem Nowa Ruda (sobota, 9 marca) nie może zostać rozegrany na głównym boisku Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Taką decyzję podjął w środę wykonawca obiektu – firma Dabro-Bau. Spotkanie musi zostać rozegrane w zakładanym terminie i tak będzie. Mecz przeniesiony został na boisko ze sztuczną nawierzchnią w Świdnicy. Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników imprezy [grupy kibicowskie są wrogo do siebie nastawione – red.] i fakt, że boisko nie jest wyposażone w sektor dla kibiców gości, a także w wymaganą liczbę siedzisk dla fanów gospodarzy, mecz odbędzie się bez działu kibiców – zarówno miejscowych, jak i przyjezdnych. Prosimy o zrozumienie sytuacji, która była całkowicie niezależna od nas – czytamy w komunikacie Miejskiego Klubu Sportowego Polonia-Stal Świdnica.

Spotkanie z Piastem Nowa Ruda odbędzie się w sobotę, 9 marca o godz. 13.00. Swidnica24.pl tradycyjnie zaprasza na tekstową relację LIVE z tego pojedynku. 

/MDvR/

Poprzedni artykułProcesja przeszła przez miasto [FOTO]
Następny artykułDrzwi otwarte w „Ósemce”