Strona główna 0_Slider Pierwsza superbohaterka Marvela już na wielkim ekranie!

Pierwsza superbohaterka Marvela już na wielkim ekranie! [KONKURS CINEMA3D]

0

Kobiety ratujące świat dzięki swoim niezwykłym mocom w końcu na wielkim ekranie. Choć szlak kobiecego kina superbohaterskiego ostatnio skutecznie przetarła niepokonana Amazonka „Wonder woman”, to dla Wytwórni Marvela właśnie pilotka bombowca – „Kapitan Marvel” jest pierwszą superbohaterką, której całkowicie poświęcono film. To z tą wyjątkową produkcją związany będzie nasz kolejny, wielki konkurs kinowy. Do wygrania aż 12 biletów na seanse do świdnickiego Cinema3D.

„Kapitan Marvel” stanowi 21. film wytwórni Marvel Studios i to absolutnie wyjątkowy, bo po raz pierwszy poświęcony w całości kobiecej superbohaterce i to nie byle jakiej, bo posiadającej jedne z najpotężniejszych mocy. „Kapitan Marvel” wkroczyła do polskich kin nie bez przypadku 8 marca, a więc dokładnie w święto wszystkich kobiet.

Produkcja wyreżyserowana przez Annę Boden i Ryana Flecka przedstawia historię Carol Danvers (zagrana przez Brie Larson, zdobywczyni Oscara za film „Pokój”) potężnej obrończyni świata.

Akcja Kapitan Marvel rozgrywa się w latach 90-tych XX wieku, wcześniej niepokazywanych w filmowym uniwersum Marvela. Ziemia dostaje się w sam środek galaktycznej wojny. Tytułowa bohaterka, Carol Danvers, jest oficerem armii Stanów Zjednoczonych, ale wkrótce odkryje prawdę o sobie i stanie się jedną z najpotężniejszych postaci Wszechświata, gdy na skutek genetycznej modyfikacji zyska pozaziemską moc rasy Kree.

Superprodukcję można obejrzeć w Cinema3D w Świdnicy. Na seans „Kapitan Marvel” można się wybrać w następujących godzinach: 2D dubbing – 9:45, 15:15; 2D napisy – 20:15, 22:15; 3D dubbing – 12:30; 3D napisy – 17:45.

To właśnie z superbohaterkami będzie związany nasz kolejny konkurs filmowy. Do wygrania aż 12 biletów do Cinema3D w Świdnicy. Aby zdobyć zaproszenia należy w przesłanym na adres [email protected] mailu: Wymienić co najmniej 3 superbohaterki Marvela (z wyjątkiem Carol Danvers)i krótko je przedstawić. Mail powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz zgodę na przetwarzanie danych w związku z konkursem. Na odpowiedzi czekamy do 18 marca do południa. Laureaci zostaną poinformowani o zwycięstwie telefonicznie. Powodzenia!

/red./

Poprzedni artykułOd poniedziałku zmiana organizacji ruchu na Mickiewicza w Żarowie
Następny artykułCo zrobić żeby ślimaki nie zjadły nam trawnika?