Strona główna Temat dnia Najbardziej pożądany samochód ostatnich miesięcy już w Świdnicy!

Najbardziej pożądany samochód ostatnich miesięcy już w Świdnicy!

0

Popularna marka KIA nabrała wiatru w żagle i po dobrze przyjętym przez rynek modelu Stinger, proponuje odważniejsze rozwiązania. Posiada je najnowszy ProCeed, który nie jest już tylko trzydrzwiowym kompaktem, a raczej autem z nadwoziem shooting brake.

Nowa propozycja marki KIA przyciąga wzrok z racji rewelacyjnej stylistyki, za którą odpowiedzialny jest legendarny już Peter Schreyer (kiedyś pracował w Audi i Volkswagenie teraz dla KIA). Model ProCeed stał się nieco bardziej wyrafinowanym pojazdem dla klientów, którzy potrzebują nadwozia typu kombi, lecz w swoich wyborach kładą duży nacisk na stylistykę. Mówiąc o wyglądzie tego samochodu, trudno nie wspomnieć o Mercedesie i jego modelu CLA, dla którego KIA Proceed jest poważnym konkurentem jednak o wiele tańszym.

Kia ProCeed wyposażona jest w niezależne zawieszenie, które dodatkowo (lecz nieznacznie) obniża auto. Za strojenie całego układu odpowiedzialny jest Albert Biermann, inżynier wcześniej związany z BMW. Kia będzie oferowana wyłącznie z jednostkami turbodoładowanymi.

Salon Promotor w Świdnicy już prezentuje najnowszą gwiazdę KIA Proceed. Zapraszamy na jazdy testowe, które jak zapewnia producent oraz załoga zespołu są niesamowitym przeżyciem!

ZAPRASZAMY!
Multi Salon PROMOTOR
ul. Łączna 4a
58-100 Świdnica
e-mail: [email protected]
tel. komórkowe: 515-200-558, 515-200-549
tel. stacjonarny: 74/856-57-84

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułWiosenny rozkład pociągów od niedzieli. Jakie zmiany dla świdniczan?
Następny artykułIdealna dieta na wiosnę? Dietetyk Barbara Olszewska radzi