Strona główna Sport Piłka ręczna Młode Szare Wilki o krok od mistrzostwa

Młode Szare Wilki o krok od mistrzostwa

0

Trwa znakomita passa drużyny trenera Wiesława Iwanio. Po zwycięstwie nad Dziewiątką Legnica ŚKPR Świdnica ma na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek Dolnośląskiej Ligi Młodzików sześć punktów przewagi nad kolejnymi dwoma drużynami. Mistrzostwo regionu i przepustka do rozgrywek centralnych są na wyciągnięcie ręki!

ŚKPR wygrał z Dziewiątką we własnej hali 39:28 (17:13). Spotkanie od początku przebiegało pod dyktando młodych Szarych Wilków, które już po kilku minutach objęły prowadzenie 5:0. Do końca pierwszej połowy świdniczanie kontrolowali wynik, a po zmianie stron systematycznie powiększali przewagę. Ostateczne zwycięstwo 39:28 było w pełni zasłużone. Do końca rozgrywek pozostały dwie kolejki. ŚKPR zagra 31 marca w Głogowie z piątym w stawce Chrobrym I i tydzień później w Świdnicy z aktualnie drugą w tabeli Siódemką Miedzią Legnica.

ŚKPR Świdnica – Dziewiątka Legnica 39:28 (17:13)

ŚKPR: Klimczak, Radziszewski – Barcik 14, Makczak 11, Szymanowski 5, Kuprin 3, Miśkiewicz 1, Przedpełski 1, Supran 1, Westerlich 1, Kaczor 1, Gielgier.