Strona główna 0_Slider Licealistka ze Świdnicy modelką w najnowszym Vogue

Licealistka ze Świdnicy modelką w najnowszym Vogue

0

Ewelina Góra, uczennica trzeciej klasy I Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy, wzięła udział w dużej sesji modowej w najnowszym, urodzinowym wydaniu miesięcznika Vogue Polska.

Ewelina Góra (fot. Hill & Aubrey/Vogue Polska, dzięki uprzejmości agencji D’VISION)

Ucząca się w klasie biologiczno-chemicznej 19-latka jest modelką agencji D`VISION, czołowej polskiej agencji modelek i modeli, działającej na rynku już od ponad 20 lat. Oprócz świdniczanki w okładkowej sesji marcowego wydania Vogue Polska wzięli udział: Małgorzata Bela, Nina Mikulska, Ania Bielawska, Julia Domnik, Olena Rzepka, Kornelia Kapuścińska oraz Rafał Mystkowski.

Na miejsce sesji wybrano trzy miasta – Gdańsk, Gdynię i Sopot. – To miasta kosmopolityczne, szanujące tradycję, ale jednocześnie gotowe na eksperymenty. To tu przed obiektywem duetu Hill & Aubrey pozowała Małgosia Bela, która po raz drugi pojawiła się na okładce polskiej edycji magazynu. W naszej sesji nie ograniczyliśmy się jednak tylko do morskich krajobrazów. Przez pięć dni odwiedziliśmy ciekawe i charakterystyczne dla Trójmiasta miejsca, wśród których znalazły się okolice hotelu Sheraton w Sopocie, port rybaków w Gdyni Orłowie, Pensjonat Eden w Sopocie, pawilon gastronomiczny Pod Żaglami na gdyńskim Skwerze Kościuszki, a także Sopocka Szkoła Muzyczna I stopnia im. Stanisława Moniuszki – wylicza Katarzyna Pietrewicz-Żero, redaktor Vogue Polska.

/mn/

zdjęcia dzięki uprzejmości agencji D’VISION

Poprzedni artykułDotacje dla świdnickich żłobków
Następny artykułStraciły zaledwie jednego seta [FOTO]