Strona główna Wydarzenia Walentynkowe upominki dla krwiodawców

Walentynkowe upominki dla krwiodawców

0

Wczoraj w Żarowie, dzisiaj w Świebodzicach, a jutro w Świdnicy. Krwiodawcy ponownie udowadniają, że każda okazja jest dobra, by wspomóc potrzebujących i podzielić się cennym darem krwi. Trwa Walentynkowa Akcja Poboru Krwi.

Podczas walentynkowej akcji w Żarowie zebrano ponad 11 litrów krwi. Życiodajnym lekiem podzieliło się 26 osób. – W Walentynki można także podzielić się sercem i miłością w inny sposób. Serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy odpowiedzieli na nasz apel i przyłączyli się do zbiórki. To nic nie kosztuje, a satysfakcja jest ogromna – mówi Czesław Giemza, prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi z Żarowa.

W środę Walentynkową Akcja Poboru Krwi zorganizowano także w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach. Każdy z uczestników zbiórki otrzyma od miasta walentynkowy upominek, a wśród wszystkich osób, które podzielą się tym darem krwi, zostanie rozlosowana nagroda niespodzianka ufundowana przez Bogusława Krzysztofowicza z firmy HADES. Całą zbiórkę, która potrwa do godziny 13.00, osłodzi firma ZPC ŚNIEŻKA.

Z kolei świdniccy krwiodawcy będą mogli oddać krew w czwartek, 14 lutego, od godziny 9.00 do 13.00 w krwiobusie, który tradycyjnie stanie na ulicy Dworcowej, przed wejściem na dworzec kolejowy.

/mn/

fot. UM Żarów, UM Świebodzice

Poprzedni artykułW gminie Świdnica wybierają sołtysów i rady sołeckie
Następny artykułBezpieczna szkoła, bezpieczne podwórko. Program dla 800 najmłodszych świdniczan