Po raz kolejny hokeiści odwiedzą świdnickie lodowisko. W sobotę, 16 lutego nasza arena stanie się miejscem zmagań zawodników walczących w turnieju z udziałem czterech zespołów.
Na starcie zobaczymy hokeistów Watahy Wrocław, Nielotów Oleśnica, Tygrysów Gostyń i Cebularzy Kalisz. Rywalizacja na terenie świdnickiego lodowiska planowana jest w godzinach 8.00 – 16.00. Walka toczyć się będzie systemem każdy z każdym, organizatorem turnieju jest Klub Hokejowy Wataha Wrocław i Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wstęp jest wolny.
/MDvR/


![Ostatni mecz domowy. Polonia gra u siebie z Deltą [RELACJA LIVE]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/mecz-Polonia-Swidnica_-_Wlokniarz-Gluszyca-2026.05.09-10-238x178.jpg)
![Znamy triumfatorów trójboju lekkoatletycznego [FOTO/WYNIKI]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DSC09070_wynik-238x178.jpg)

![Kierowca zasłabł, doszło do zderzenia [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/zderzenie-dw-382-1-100x75.jpg)

![Policjanci ze Świdnicy pomogli w pilnym transporcie krwi [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/policja-transport-krwi-100x75.jpg)


