Strona główna 0_Slider Rusza bazarek. Cel: budowa kociarni

Rusza bazarek. Cel: budowa kociarni

1

Rozpoczął się pierwszy w tym roku bazarek, organizowany przez operatora schroniska dla bezdomnych zwierząt w Świdnicy. Fundacja Mam Pomysł zadecydowała o budowie kociarni i na ten cel zostaną przeznaczone wszystkie środki ze sprzedaży fantów.

Bazarek potrwa do 11 lub 12 marca, a przekazane przez darczyńców fanty będą systematycznie dodawane. Dzisiaj na chętnych czekają książki, biżuteria, akcesoria dla zwierząt, kosmetyki, kubeczki, ozdoby do dekoracji domu.

– Minione 2 lata udowodniły nam, że trzeba postawić kociarnię i to jest nasz cel. Organizatorem zbiórki, koordynatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Mam Pomysł (operator schroniska) w porozumieniu z Urzędem Miejskim w Świdnicy. W tym roku będą to drewniane domki, a w kolejnym, mamy nadzieję, zaprojektowany na ten cel budynek. Od Urzędu Miejskiego w Świdnicy otrzymaliśmy wsparcie merytoryczne i patronat nad akcją, finansowanie projektanta i administracyjnej części przedsięwzięcia, reszta w naszych rękach.Przed nami ciężki bój o schronienie dla mruczków, więc wasza pomoc będzie bezcenna! – zachęcają organizatorzy.

Wielki bazar na kociarnię znajdziesz TU.

Poprzedni artykułZakup idealnej szafy do biura – radzi specjalista z salonu mebli biurowych w Katowicach
Następny artykułOskarżona o wyzywanie nastolatka odpowiada przed sądem