Strona główna 0_Slider Prawie 9 tysięcy porcji amfetaminy trzymał w zamrażarce

Prawie 9 tysięcy porcji amfetaminy trzymał w zamrażarce

4

Policjanci z powiatu świdnickiego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadanie środków psychotropowych. Narkotyki były schowane w zamrażarce.


Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy w wyniku działań operacyjnych zatrzymali 38-letniego mężczyznę, podejrzanego o posiadanie środków psychotropowych. Policjanci podczas przeszukania mieszkania zatrzymanego, w zamrażarce ujawnili i zabezpieczyli słoik oraz plastikowy worek oklejony taśmą, w środku których znajdował się biały proszek – informuje rzecznik świdnickiej policji Magdalena Ząbek.

Badania narkotesterem potwierdziły, że to amfetamina. Nielegalny towar trafił do depozytu, natomiast jego właściciel do policyjnego aresztu.
Funkcjonariusze zabezpieczyli środki odurzające w ilości pozwalającej na uzyskanie 8660 porcji handlowych amfetaminy.

Mieszkaniec powiatu świdnickiego usłyszał już zarzuty w tej sprawie dotyczące posiadania i wprowadzania do obrotu znacznych ilości środków psychotropowych za co grozić może kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Sąd  podjął decyzję  tymczasowym aresztowaniu 38-latka na trzy miesiące.

/Źródło KPP w Świdnicy/

Poprzedni artykułOstatnie ślizgi na świdnickim lodowisku
Następny artykułŚwidniczanki zatańczą przeciw przemocy