Strona główna Sport Piłka nożna Na koniec walka w roczniku 2012

Na koniec walka w roczniku 2012

0

Przed nami ostatni już w tym sezonie zimowym turniej halowej piłki nożnej dla dzieci z cyklu JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup 2018/2019. W sobotę, 23 lutego w hali sportowej w Witoszowie Dolnym do walki przystąpi aż 16 drużyn!

To będzie prawdziwe piłkarskie święto, przeznaczone dla zawodników i zawodniczek z rocznika 2012 i młodszych. Rywalizacja odbywać się będzie równocześnie na dwóch specjalnie przygotowanych boiskach. Będziemy zatem świadkami dwóch turniejów, w każdym powalczy osiem zespołów. O prym powalczą ekipy ze Świdnicy, Świebodzic, Wrocławia, Wałbrzycha, Bielawy, Dzierżoniowa, Żarowa, Niemczy i Pszenna. Organizatorem turnieju jest Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica, patronem medialnym Swidnica24.pl.

Turniej na boisku A:
Polonia-Stal Świdnica I
Siódemka Bielawa I
Górnik Wałbrzych
Bumerang Wrocław
AP 9 Wałbrzych
Duo Soccer Świebodzice
Lechia Dzierżoniów
AP 13 Świdnica I

Turniej na boisku B:
Kinder Świebodzice
Polonia-Stal Świdnica II
Polonia-Stal Świdnica III
Cukrownik Pszenno
Siódemka Bielawa II
Niemczanka Niemcza
AP 13 Świdnica II
Silesia Żarów

Szczegółowy harmonogram turnieju:

8:30-8:40
Boisko A: Polonia-Stal I – AP 13 I Świdnica
Boisko B: Kinder Świebodzice – Silesia Żarów

8:42-8:52
Boisko A: Siódemka Bielawa I – Lechia Dzierżoniów
Boisko B: Polonia-Stal II – AP 13 II Świdnica

8:54-9:04
Boisko A: Górnik Wałbrzych – Due Soccer Świebodzice
Boisko B: Polonia-Stal III – Niemczanka Niemcza

9:06-9:16
Boisko: A Bumerang Wrocław – AP 9 Wałbrzych
Boisko B: Cukrownik Pszenno – Siódemka Bielawa II

9:18-9:28
Boisko A: Polonia-Stal I – Lechia Dzierżoniów
Boisko B: Kinder Świebodzice – AP 13 II Świdnica

9:30- 9:40
Boisko A: AP 13 I Świdnica – Due Soccer Świebodzice
Boisko B: Silesia Żarów – Niemczanka Niemcza

9:42-9:52
Boisko A: Siódemka Bielawa I – AP 9 Wałbrzych
Boisko B: Polonia-Stal II – Siódemka Bielawa II

9:54-10:04
Boisko A: Górnik Wałbrzych – Bumerang Wrocław
Boisko B: Polonia-Stal III – Cukrownik Pszenno

10:06-10:16
Boisko A: Polonia-Stal I – Due Soccer Świebodzice
Boisko B: Kinder Świebodzice – Niemczanka Niemcza

10:18-10:28
Boisko A: Lechia Dzierżoniów – AP 9 Wałbrzych
Boisko B: AP 13 II Świdnica – Siódemka Bielawa II

10:30-10:40
Boisko A: AP 13 I Świdnica – Bumerang Wrocław
Boisko B: Silesia Żarów – Cukrownik Pszenno

10:42-10:52
Boisko A: Siódemka Bielawa I – Górnik Wałbrzych
Boisko B: Polonia-Stal II – Polonia-Stal III

10:54-11:04
Boisko A: Polonia-Stal I – AP 9 Wałbrzych
Boisko B: Kinder Świebodzice – Siódemka Bielawa II

11:06-11:16
Boisko A: Due Soccer Świebodzice – Bumerang Wrocław
Boisko B: Niemczanka Niemcza – Cukrownik Pszenno

11:18-11:28
Boisko A: Lechia Dzierżoniów – Górnik Wałbrzych
Boisko B: AP 13 II Świdnica – Polonia-Stal III

11:30-11:40
Boisko A: AP 13 I Świdnica – Siódemka Bielawa I
Boisko B: Silesia Żarów – Polonia-Stal II

11:42-11:52
Boisko A: Polonia-Stal I – Bumerang Wrocław
Boisko B: Kinder Świebodzice – Cukrownik Pszenno

11:54-12:04
Boisko A: AP 9 Wałbrzych – Górnik Wałbrzych
Boisko B: Siódemka Bielawa II – Polonia-Stal III

12:06-12:16
Boisko A: Due Soccer Świebodzice – Siódemka Bielawa I
Boisko B: Niemczanka Niemcza – Polonia-Stal II

12:18-12:28
Boisko A: Lechia Dzierżoniów – AP 13 I Świdnica
Boisko B: AP 13 II Świdnica – Silesia Żarów

12:30-12:40
Boisko A: Polonia-Stal I – Górnik Wałbrzych
Boisko B: Kinder Świebodzice – Polonia-Stal III

12:42-12:52
Boisko A: Bumerang Wrocław – Siódemka Bielawa I
Boisko B: Cukrownik Pszenno – Polonia-Stal II

12:54-13:04
Boisko A: AP 9 Wałbrzych – AP 13 I Świdnica
Boisko B: Siódemka Bielawa II – Silesia Żarów

13:06-13:16
Boisko A: Due Soccer Świebodzice – Lechia Dzierżoniów
Boisko B: Niemczanka Niemcza – AP 13 II Świdnica

13:18-13:28
Boisko A: Polonia-Stal I – Siódemka Bielawa I
Boisko B: Kinder Świebodzice – Polonia-Stal II

13:30-13:40
Boisko A: Górnik Wałbrzych – AP 13 I Świdnica
Boisko B: Polonia-Stal III – Silesia Żarów

13:42-13:52
Boisko A: Bumerang Wrocław – Lechia Dzierżoniów
Boisko B: Cukrownik Pszenno – AP 13 II Świdnica

13:54-14:04
Boisko A: AP 9 Wałbrzych – Due Soccer Świebodzice
Boisko B: Siódemka Bielawa II – Niemczanka Niemcza

/MDvR/