Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

2

Na chodnikach, na przejściach dla pieszych, na kopertach dla niepełnosprawnych. W walce o dogodne miejsce parkingowe niektórzy kierowcy potrafią zapomnieć, że nie są na świecie sami. Jak co tydzień, część z nich uchwycili na zdjęciach czytelnicy Swidnica24.pl.

Żarów, ul. Mickiewicza:

Świdnica, ulica Grodzka:

Świdnica, ulica Kolberga:

Świdnica, ulica Okrężna:

Świdnica, pl. św. Małgorzaty:

Świdnica, ulica Henryka Pobożnego:

Świdnica, ulica Riedla:

Świdnica, ulica Równa:

Świdnica, ulica Strzegomska:

Świdnica, ulica Strzegomska (parkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych bez uprawnień):

Świdnica, ulica Teatralna:

Świdnica, ulica Siostrzana:

Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected] 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. mn/

Poprzedni artykułJuniorzy ŚKPR-u już w najlepszej ósemce!
Następny artykułNie będzie wody w części Świdnicy [Aktualizacja]