Strona główna 0_Slider Maraton Planety Singli w Cinema3D

Maraton Planety Singli w Cinema3D [KONKURS]

0

Cinema 3D w Świdnicy zaprasza na wyjątkowe walentynki z trzema częściami, w tym najnowszą, popularnej polskiej komedii romantycznej „Planeta Singli”. Maraton filmowy z sercowymi perypetiami Ani i Tomka zaplanowano 15 lutego.

Każdy kto zastanawiał się nad spędzeniem walentynek w kinie ma teraz idealną ku temu okazję, aby to właśnie CINEMA 3D w Świdnicy stało się miejscem chwil romantycznych. O godz. 22.00 fani komedii romantycznej będą mogli zobaczyć wszystkie części wielkiego hitu „Planeta Singli’, łącznie z najnowszą, trzecią częścią przygód Ani i Tomka. Podczas maratonu obowiązuje dolewka wybranego napoju Gratis!

OPISY FILMÓW:

Planeta SingliAnia (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. W walentynkowy wieczór spotyka showmana, Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Ten zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show – ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka idealnego faceta, Antoniego (Michał Czernecki). Naciskany przez bezwzględną szefową stacji (Ewa Błaszczyk) Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani?


Planeta Singli 2
związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

 

Planeta Singli 3Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka. „Planeta Singli 3” to mnóstwo emocji, śmiechu i zaskoczeń w opowieści o tym, że miłość w różnych okresach życia oznacza zupełnie różne rzeczy.

Bilety do kupienia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

Wygraj zaproszenie!

Dla naszych czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na Maraton Planety Singli. Aby zdobyć wejściówkę należy w przesłanym na adres [email protected] mailu odpowiedzieć na pytanie: Kto dołączył do obsady w trzeciej odsłonie „Planety Singli”? (Należy wymienić co najmniej trzy nowe postacie) Mail powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz zgodę na przetwarzanie danych w związku z konkursem. Na odpowiedzi czekamy do 12 lutego do południa. Laureat zostanie poinformowany o zwycięstwie telefonicznie. Powodzenia!

/materiały nadesłane/

Poprzedni artykułNoga z gazu! 8 kolizji w poniedziałek, kolejne we wtorek
Następny artykułBędzie Dom Złotego Wieku?