Strona główna 0_Slider Listy miłosne

Listy miłosne [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]

0

Już jutro wszyscy, którzy już kochają, albo dopiero się zakochują, będą mogli bez ograniczeń wyznawać swoje uczucia. I nie jest ważne, czy miłość dopiero wybuchła, czy trwa latami – tego dnia ukochanych warto obdarować listem miłosnym.

Jak napisać wzruszający list? Wiedzą to nasi czytelnicy, którzy nadesłali mnóstwo pięknych wyznań na konkurs walentynkowy „Zabierz ukochaną (ukochanego) do kina!”. Żałujemy, że nagrody może otrzymać tylko troje autorów. A oto listy nagrodzone podwójnymi wejściówkami do kina Cinema 3D w Świdnicy:

Wikuś,
To nasze pierwsze walentynki, ale jestem pewny, że nie ostatnie! Dlaczego? Bo nie wyobrażam sobie już życia bez Ciebie. Nie mógłbym być szczęśliwy bez Twojego „Kocham Cię” na dzień dobry i dobranoc, bez Twojego słodkiego głosu i rączek, które kocham trzymać i mógłbym nigdy nie puszczać. Historia naszego poznania nadaje się do napisania książki, czekam na chwilę, kiedy będę mógł opowiedzieć dzieciom, a potem wnukom jak poznałem dziewczynę na drugim końcu Polski, okłamałem rodziców, żeby po kilku miesiącach i tysiącach wiadomości móc Cię zobaczyć. Tak szalonej miłości sobie nie wyobrażałem. Sprawiłaś, że poprzedni rok był najlepszy w moim życiu, a zapowiadał się na najgorszy (jedynie Ty wiesz dlaczego). Wszystkiego co dla mnie robisz nie wynagrodzę Ci pewnie do końca życia, bo tak wiele nie zrobił i nie zrobi dla mnie nikt. Kochanie, chciałbym żebyś wiedziała, że zawsze możesz na mnie liczyć i zawsze będę przy Tobie. Za każdą chwilę z Tobą szczerze dziękuję, za każdy Twój uśmiech i każdego buziaka. Tylko Ty wiesz o mnie tyle i tak mnie znasz, co wydaje się czasami śmieszne, bo mam wrażenie, że znasz mnie lepiej niż ja sam siebie. Wikuś, po prostu dziękuję Ci, że jesteś.
Kocham Cię, Marcin

/Marcin…/

Moja jedyna miłości,
Gdy tylko się poznaliśmy świat zaczął zmieniać barwy, stał się naelektryzowany,  przyciąganie ziemskie powyżej 8 g.
Nie mogłam zrozumieć co się dzieje.
Obecnie jestem Twoją żoną, mamą Twoich dzieci, a przede wszystkim kobietą, która dzięki Tobie codziennie zyskuje pewności siebie.
Codziennie dajesz mi odczuć, jak bardzo mnie kochasz, jak bardzo jestem dla Ciebie ważna.
Zawsze mogę na Ciebie liczyć, nigdy mnie nie zawiodłeś. Jesteś wspaniałym człowiekiem, wspaniałym mężem i cudownym ojcem. Moje serce należy tylko do Ciebie. Chciałabym, abyś wiedział że moja miłość do Ciebie jest trwała i nierozerwalna, razem możemy wszystko.
Liczysz się tylko Ty, dzięki Tobie codziennie staję się lepszą osobą, po prostu KOCHAM CIĘ SKARBIE

/Paulina Kołodziej/

Mój Drogi,
jestem szczęśliwa, że dzielę z Tobą moje życie. Gdy na wyświetlaczu mojej komórki pojawia się Twoje imię, wiem że będę miała udany dzień. Mogę utonąć w Twoich cudownych zielonych oczach i zastanawiam się, jak to możliwe, że jesteś tak przystojny, kiedy budzisz się o poranku. Jesteś niepowtarzalny, ciepły i kochany. Gdy Ciebie widzę czuję się najszczęśliwszym człowiekiem na świecie i wszystkie problemy przestają istnieć Ale przecież łączy nas znacznie więcej. To Ty nauczyłeś mnie, jak zatracić się w miłości i za to będę Ci wdzięczna. Dlatego w tym szczególnym dniu chcę Ci powiedzieć, że zawsze będziesz w moich myślach, mojej głowie, a przede wszystkim w moim sercu. Kocham cię. 

/Natalia Skóra/

Poprzedni artykułBezpieczna szkoła, bezpieczne podwórko. Program dla 800 najmłodszych świdniczan
Następny artykułGaleria Świdnicka zaprasza na Jarmark Tradycyjny