Strona główna Temat dnia Galeria Świdnicka serwuje walentynki!

Galeria Świdnicka serwuje walentynki!

0

Z okazji walentynek Galeria Świdnicka przygotowała konkurs dla swoich klientów. Nagrodą główną jest romantyczny dwudniowy pobyt w Hotelu Fado w Świdnicy. Do wygrania także 20 podwójnych wejściówek do świdnickiego kina.

Zasady są bardzo proste. W komentarzu pod postem konkursu „Serwujemy Walentynki” na naszym profilu FB, oznaczcie osobę, z którą chcecie spędzić romantyczny wieczór i wyjaśnijcie nam dlaczego właśnie z nią. My wybierzemy najlepsze odpowiedzi – przedstawia zasady walentynkowego konkursu Kamil Janicki z Galerii Świdnickiej.

Nagrodą główną jest romantyczny pobyt dla dwóch osób w FADO Hotel | Spa | Restaurant w Świdnicy. Na zwycięską parę czeka ekskluzywny dwudniowy pakiet. Zawiera on jeden nocleg w pokojach typu Delux (do wyboru – Złoty, Srebrny, Luxury lub Royal) z pobytem w strefie wellness. W pierwszy dzień pobytu zaplanowano – przywitanie czerwone wino w pokoju, po wcześniejszej rezerwacji – 40 min. masażu gorącą czekoladą dla niej oraz 40 min masaż kamieniami dla niego, a także oraz romantyczna 3-daniowa kolacja ( przystawka, danie główne + woda, deser z kawą lub herbatą). Plan drugiego dnia pobytu przewiduje – śniadanie w formie bufetu oraz możliwość późniejszego wymeldowania (pod warunkiem dostępności pokoju).

To nie jedyne nagrody przygotowane przez świdnickie centrum handlowe z okazji Dnia Zakochanych. – Dodatkowo mamy dla Was wyjątkową akcję promocyjną! Jeżeli chcecie zrobić prezent swojej Walentynce, a przy okazji zgarnąć bilet do kina, to nie pozostaje Wam nic innego jak 14 lutego wpaść na zakupy do Galerii Świdnickiej. Tego dnia wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 zł (jeden paragon), zgłosić się do punktu promocyjnego i odebrać bilet do kina. Do rozdania mamy aż 20 podwójnych wejściówek – dodaje Kamil Janicki.

Szczegóły akcji w regulaminach na stronie www.galeria-swidnicka.pl

/oprac. AN/
/Materiały nadesłane/

Poprzedni artykułPodziel się jedzeniem! Pierwsza społeczna lodówka w powiecie świdnickim
Następny artykułZnane wstępne przyczyny śmierci dwóch mieszkańców Świebodzic