Strona główna 0_Slider Dorzuć fanty do bazarku dla schroniska!

Dorzuć fanty do bazarku dla schroniska!

0

Pracownicy i wolontariusze świdnickiego Schroniska dla bezdomnych zwierząt przygotowują się do kolejnej akcji charytatywnej. Pierwszy w w tym roku bazarek dedykowany będzie kotom.

Prowadzone przez Fundację Mam Pomysł  od ponad 2 lat schronisko zdecydowanie pomaga rozwiązywać problem bezdomnych zwierzaków w Świdnicy. Przez placówkę przewinęły się już setki psów i kotów, nie zabrakło też egzotycznych zwierząt. Mimo że schronisko otrzymuje dotację z budżetu miasta oraz opłaty za umieszczane tu psy z kilku sąsiednich gmin, nie wszystkie potrzeby udaje się zaspokoić. Zwierzęta wymagają leczenia, dokarmienia i socjalizacji, zanim zostaną skierowane do adopcji.

Fundacja i wolontariusze przygotowują najróżniejsze akcje, by zebrać środki dla swoich podopiecznych. Jedną z nich są organizowane co kilka miesięcy bazarki. Z licytacji fantów, przekazanych na edycję grudniową, udało się pozyskać ponad 8 tysięcy złotych.

Kolejny bazarek planowany jest na 28 lutego, a dochód w całości zostanie przeznaczony na leczenie, karmienie i zakup potrzebnego wyposażenia dla schroniskowej kociarni.

– Poszukujemy fantów, mamy sporo książek i płyt, ale by bazarek był różnorodny i tak fenomenalny jak poprzednie edycje, poszukujemy również innych fantów. Jeśli chcesz wesprzeć nasz bazarek, przywieź fanty na Pogodną 3 w Świdnicy codziennie między 11 a 17 – zachęcają wolontariusze i pracownicy. – W razie pytań: [email protected] Z góry dziękujemy za okazane serce kocim lokatorom schroniska.

Licytacja tradycyjnie odbędzie się na fanpage’u schroniska.

Schronisko poprzez 1% podatku, datki na konto Fundacji Mam Pomysł nr 07 1750 0012 0000 0000 3089 1082, przekazać karmę, koce, materacyki, zabawki dla zwierząt czy wreszcie oferować to, co najcenniejsze – dom i opiekę dla psa lub kota.

/red./
Zdjęcia FMP Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Świdnicy

Poprzedni artykułZ angielskim za pan brat
Następny artykułW poniedziałek niższe ciśnienie wody