Strona główna Temat dnia 182 309,99 zł. Oficjalny wynik 27. finału WOŚP w Świdnicy i Marcinowicach

182 309,99 zł. Oficjalny wynik 27. finału WOŚP w Świdnicy i Marcinowicach

0

Znany jest już oficjalny wynik zbiórki przeprowadzonej podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przez połączony sztab świdnicko-marcinowicki. Ponad 182 tys. złotych trafiło do puszek wolontariuszy, ale też wpłynęło na konto Orkiestry za pośrednictwem licznych aukcji. W ramach jednej z nich można było wylicytować kolację na szczycie świdnickiej wieży ratuszowej.

W piątek na tarasie wieży ratuszowej odbyła się kolacja, którą wylicytowano podczas aukcji w Galerii Świdnickiej (fot. Księstwo Świdnicko-Jaworskie)

Za nami 27. finał WOŚP. Efekt oficjalny – 182 309,99 zł. Wrażenia, emocje, zjednoczenie w szczytnej idei – bezcenne. W imieniu sztabu #3677 Świdnica/Gmina Marcinowice serdeczne dziękuję darczyńcom i wolontariuszom, dzięki którym popłynął strumień miłości i pieniędzy – mówi szef sztabu, Mariusz Kozłowski.

Cały czas trwa podliczanie pieniędzy zebranych podczas 27. finału WOŚP w całym kraju i zagranicą. – Deklarowana kwota na zakończenie Finału wynosi 92 143 798 złotych. Już wkrótce poznamy ostateczną sumę zebraną przez Was 13 stycznia – wyjaśniają przedstawiciele Orkiestry. Deklarowana kwota zebrana przez sztaby działające na terenie powiatu świdnickiego wyniosła nieco ponad 394 tys. złotych.

/mn/

fot. Księstwo Świdnicko-Jaworskie, Świdnicki Ośrodek Kultury

Poprzedni artykułDominacja w czwartej kwarcie
Następny artykułZ pasją o przeszłości Świdnicy