Tragiczny finał wypadku na wojewódzkiej trasie łączącej Świdnicę ze Strzegomiem. W okolicy Nowego Jaworowa auto osobowe wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. 37-letniego kierowcy nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło około godziny 16.20 na drodze wojewódzkiej nr 382. Według wstępnych informacji do wypadku miało dojść podczas wyprzedzania. – Kierujący Fordem Focusem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo – mówi Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji. – Na miejsce udał się prokurator, który zajął się ustalaniem przyczyn zdarzenia – dodaje.
/mn/
fot. Dariusz Nowaczyński

![Pojechali turystycznie i ekologicznie. Za nami 12. Dolnośląski Rajd o Kropelce [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/12-Dolnoslaski-Rajd-o-Kropelce-2026.06.27a-1-238x178.jpg)
![264. rocznica bitwy pod Burkatowem. Rekonstruktorzy stoczyli bój [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/rekonstrukcja-bitwy-pod-Burkatowem-2026.06.27-57-238x178.jpg)






