Strona główna Kultura Warakomski Trio. Powrót na muzyczną scenę

Warakomski Trio. Powrót na muzyczną scenę

1

Świdniczanin Daniel Warakomski, występujący wcześniej także pod pseudonimem Demia Doberman, w 2017 roku ogłosił koniec swojej przygody ze śpiewaniem. Zdanie jednak zmienił po udanym udziale w telewizyjnym muzycznym talent show i przygotowuje trasę koncertową z nowym projektem. W Świdnicy wraz z przyjaciółmi zaśpiewa w najbliższą sobotę, 19 stycznia.

Demia Doberman, ex-wokalista takich grup jak Human Inner Vision, Rebel Division czy Zakaz Wjazdu, na swoim koncie ma trzy długogrające krążki – „Zakaz Wjazdu” z 2011 roku, solowy materiał „A.K.A.Demia” wydany pod szyldem Demii Dobermana (wyd.Pro Rec 2015) oraz wspólny materiał z Zielonym NzU, „Kolabo Mixtape” jako Mantra Skład (2016). Teraz promuje nowy projekt pod nazwą Warakomski Trio.

– Podczas blisko 80 minutowego setu, zespół zagra przedpremierowo materiał z nadchodzącego, solowego materiału Daniela Warakomskiego pt.”Niej” jak i przekrojowy materiał z całej kariery wokalisty połączony z coverami zespołów, które inspirują muzyków na co dzień. W wykonaniu Warakomski Trio będzie można usłyszeć utwory takich artystów jak: Lenny Kravitz, Maroon 5, Whitesnake, Prince, Stone Sour czy The Weekend i Linkin Park.Ta niezwykła mieszanka podana w ciepłych akustycznych brzmieniach gitary, pianina i looperów w połączeniu z niską, ciepłą barwą wokalu Daniela, dopełnioną świetnym kontaktem z publicznością sprawi, że wspólnie spędzony czas będzie magiczny – piszą muzycy.Gościem specjalnym bedzie jeden z uczestników talent show, Maksymilian Kwapień.

Koncert w Świdnicy zaplanowano na 19 stycznia o godz. 20.00 w Klubie Bolko. Bilety do kupienia w Świdnickim Ośrodku Kultury.

Poprzedni artykuł600 tysięcy złotych na szkolenia pracowników
Następny artykułPięciu pijanych, jeden naćpany. Bezmyślni kierowcy zatrzymani