Strona główna Wydarzenia Świdnica VIII urodziny koła „ToTuToTam”

VIII urodziny koła „ToTuToTam”

0

Tradycyjnym rajdem górskim uczczono koleją rocznicę powstania Młodzieżowego Koła Turystycznego PTTK „ToTuToTam” przy Młodzieżowym Domu Kultury w Świdnicy.

W cudownej zimowej atmosferze 12 stycznia 2019 roku „przetarto” półmetrową warstwę śniegu Głównego Szlaku Sudeckiego im. Mieczysława Orłowicza na trasie z Karłowa przez Błędne Skały do Kudowy Zdrój. Trudy wędrówki 27-osobowej grupy, której tempo miejscami spadało do 0,5 km na godzinę rekompensowały wrażenia związane z widokami fantastycznych form skalnych, dodatkowo rzeźbionych i dekorowanych śniegiem i mrozem. Błędne Skały w Górach Stołowych rzadko można podziwiać w tak obfitej, zimowej szacie. Wrażenia godne polecenia każdemu turyście – relacjonuje Adam Brożbar z MDK Świdnica.

Przypomina przy tym o zbliżających się feriach zimowych. Koło Turystyczne „ToTuToTam” zaprasza na wyjazdy na saneczki w okolice Schroniska „Andrzejówka” w czwartki: 31 stycznia i 7 lutego. Wśród uczestników dzieci i młodzież szkolna, mile widziane babcie i dziadkowie. Informacja i zapisy w Młodzieżowym Domu Kultury, tel. 74/851 33 30.

/MDK Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułPełen radości i życzliwości. Drugi Finał WOŚP – unikalne nagranie!
Następny artykułW sobotę międzynarodowy mecz hokeja w Świdnicy!